אדרי הושבע במקומו של דרעי: "אנו מצפים שיוביל את מערכת הבחירות" (הקלטה)

בוגר "באר התורה" ו"בד"ץ בית יוסף" • ח"כ ליאור אדרי הצהיר אמונים במליאת הכנסת במקומו של אריה דרעי • "מרן הטיל עליו את התפקיד ומקווים שיחזור להוביל את מערכת הבחירות". האזינו.

[alooma ref="6976fa1d34162edb2794d939b600be64.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]
התפטרותו מהכנסת של יו"ר סיעת ש"ס אריה דרעי נכנסה לתוקף ביום ה' בשעה 19:50. ביום שלישי שעבר הגיש דרעי מכתב התפטרות ליו"ר הכנסת יולי יואל אדלשטיין. שניהם חתמו על המכתב.

ליאור אדרי, אחראי תחום בשר ושחיטה בארץ ובחו"ל בבד"ץ בית יוסף, התמנה לחבר כנסת במקומו של דרעי. אדרי, 35, בוגר הישיבות 'באר התורה' בירושלים, שירת כסגן קצונה במילואים ביחידת מודיעי נפגעים קצין העיר, וכן שלוש שנים בחיל חינוך.

אדרי הצהיר היום אמונים כחבר כנסת חדש בש"ס, הצהרת האמונים של אדרי התקיימה במהלך ישיבת פגרה מיוחדת של הכנסת שהתכנסה כדי לאשר את הצעת החוק להאריך את תקופת הזיכיון של ערוץ 10 בשישה חודשים.

בנאומו הראשון של ח"כ ליאור אדרי בחר להדגיש כי "דרעי התפטר מהכנסת אבל לא מייעודו הגדול שמרן הרב עובדיה יוסף הטיל עליו , אנו מצפים ממנו שיוביל את מערכת הבחירות בתנופה כמו שרק הוא יודע". אדרי סיים: "אני קורא לכולם לא להיגרר למערכת בחירות עכורה חברה שלא מסוגלת לנצור לשונה אינה ראויה להיקרא חברה".

בתוך כך, ברמז לשובו האפשרי להנהגת ש"ס, אמר אריה דרעי בריאיון ראשון מאז פורסמה הקלטת של הרב עובדיה יוסף, לתוכנית "עובדה" בערוץ 2. "אדם שלא משנה את דעתו הוא חמור". "אני לא יודע עדיין אם אחזור, זאת האמת לאמיתה", הוסיף דרעי בריאיון. לדבריו, ידע כי יריבו אלי ישי החזיק בקלטת שבה נראה הרב יוסף מותח ביקורת על דרעי והראה אותה לרבנים, אך טען כי ישי הבטיח שלא יחשוף אותה לעולם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.