אהוד אולמרט נגד ברק: "טירפד את עסקת שליט"

 ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק תוקף את רה"מ לשעבר אהוד אולמרט – וזאת בשל הספר החדש שמוציא אולמרט בו הוא מפרסם פרטים שבו מוצג ברק באור שלילי.

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק תוקף את רה"מ לשעבר אהוד אולמרט – וזאת בשל הספר החדש שמוציא אולמרט בו הוא מפרסם פרטים שבו מוצג ברק באור שלילי. "אולמרט הוא שקרן מועד עם תעודות מבית משפט", כתב ברק בדף הטוויטר." אני גאה בדרישתי ממנו להתפטר – גרסתו לארוע שקרית ומופרכת.

כאן עובר ברק לתקוף את ידיעות אחרונות  על כך שלא לקחו ממנו תגובה: "טענתו כי ביקשתי לאחד את העבודה עם קדימה שקרית בדיוק כמו טענתו שמעולם לא ביקש את עזרת שולה זקן. אבל מה עובר על ׳ידיעות׳? במה לנוכל מוכר בלי אפילו לבקש תגובה? עיתונות חדשה".

בתגובה לדברים תקף אולמרט את ברק  על התנהלותו בימי מחאת שליט וטען כי טרפד את עסקת שליט."ממש לקראת סיום כהונתי, בימים האחרונים ממש, הגיעו אלינו ידיעות שיש בחמאס החלטה לנצל את הימים שנותרו כדי לסגור עסקה של גלעד שליט", סיפר אולמרט בראיון שהעניק לגיל ריבה בערוץ 12. "אז אנחנו החלטנו שאני שולח משלחת לניהול מו"מ בקהיר. ראש השב"כ דאז, יובל דיסקין, לא האמין לפני כן באפשרות של עסקה, ובמקרה הזה הוא אמר יש סיכוי".

 

"באותם ימים היה אוהל מחאה של משפחת שליט ושל כל מיני תומכים שעלו לרגל לתמוך במשפחה. ואז, ביום הקובע, כשדיסקין נמצא בקהיר, אהוד ברק הולך לאוהל של משפחת שליט. כתוצאה מכך, מישהו משירות הביטחון מתקשר אליי, ואומר לי: 'הלך עלינו, לא תהיה עסקה'. אני שואל אותו למה, והוא אומר יש לי 'ידיעה אבסולוטית שהם אמרו: 'אם ברק הגיע לאוהל ישראל חשופה ללחצים אנחנו נתעקש ולא נעשה את העסקה'".

 

ברק לא נותר חייב וצייץ בתגובה: "אולמרט ממשיך לשקר במצח נחושה. הפעם לגבי סיפור גלעד שליט. אין קשר בין הביקור שלי באוהל, שהיה צעד אנושי פשוט לבין העליות והמורדות במו״מ עם יריב אכזרי ומתוחכם כחמאס. אם הספר של אולמרט, כפי שמרמזות השמועות, אכן עבה יותר מהתנך- נצטרך להפריך עוד הרבה שקרים. אבל מה זה מספר לנו על המחבר?".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.