מגנים את הטרור / ארל'ה יקטר דורש מחברי הבד"צ מכתב גינוי לטרוריסטים שבתוכם

"אנשי האגודה למניעת חילול קברי ישראל, עוברים טרור נורא מאנשי אתרא קדישא, ומקבלים גיבוי מחלק מחברי הבד״ץ. בדרכים משונות ושונות הם ממררים את חיי החברים באגודה הפועלים בהוראת גדולי הדור". ארל'ה יקטר, בטור חריף, מבקש לגנות את התופעה ולהוקיע את הטרור שנעשה בין כותלי הבית

לאחר השבוע הסוער בכל אזורי הארץ והקריאות לנקמה בעקבות רצח הנערים, יצא בד"צ העדה ב'קול קורא' ובגינוי חריף נגד ההתגרות, הרצח והקריאות לנקמה בערבים. המכתב יפורסם בריכוזים החרדיים ויישלח למשפחת הנרצח בשועפט.

במשך ארבע שנים עוברים אנשי האגודה למניעת חילול קברי ישראל, טרור נורא מאנשי אתרא קדישא, ומקבלים גיבוי מחלק מחברי הבד״צ. זה כולל שיטות טרור בזויות,כמו: פצצות סירחון בבית הראב״ד ר' משה שטרנבוך, טלפונים לילדי הפעילים בו מספרים להם כי אביהם נהרג בתאונת דרכים וכי אביהם מחלל וחופר בקברים. במרץ בלתי נדלה, ובשעות שונות ומשונות היו מתקשרים טלפונית ומטרידים רבנים שפסקו בענייני הקברים, יריקות ברחוב וזריקת אבנים. ועד כמה הגיעה אכזריותם- כשהתקשרו לאביו של אחד מאנשי האגודה בעיצומם של ימי השבעה על אשתו ר"ל, ובו נאמר לו: "אשתך נפטרה כי בנך חופר קברים"!!

בנוסף, צעקות על אנשים חשובים והפגנות מתחת בתי המפקחים ובמקומות שנותנים פיקוח כולל זריקת אבנים על ידי המפגינים ופשקווילים נגד גדולי ישראל שלא חושבים בדיוק כמותם. עלונים שמחולקים בבתי הכנסת שלהם עם כתיבה זולה ומזלזלת ברבנים שלא חושבים כמוהם, זריקת סלעים ואבנים על מנת לפגוע במכוון, בזמן קבורת עצמות קדושים בבית הקברות ביסודות, שפיכת נפט בארונות חשמל בבתי המפקחים על מנת לשרוף ולפגוע בבני הבית…

ואם תשאלו, על מה ולמה הם זועמים??! מכיון שלא נותנים להם לשלוט על הקבלנים והיזמים בישראל.

חייבים לציין, כי בכל הפעיליות הללו, אנו נשמעים לקולו של הגאב״ד ר' ניסים קרליץ שליט״א, ולקולו של הראב״ד ר' משה שטרנבוך ור' שבח רוזנבלט, וכמה צער, עגמת נפש וטרור, עברו רבנים אלו ואחרים עד שהסכימו לפסוק בענייני הקברים??!

ועל זה אין גינוי. לא בפה, לא במכתב ולא בכל דרך שהיא. על ביזיונו של ראב״ד העדה החרדית, לא מחו וצעקו, כנראה שטרור מבית- הוא מותר. ואולי, אפילו, רצוי.

חבריי הבד״צ, היקרים והחשובים, אבן שילד זורק בכביש בר אילן בשבת, יכול להרוג בדיוק כמו שנעשה רצח בשועפט.

שריפת מיכלי ופחי אשפה, עלולה לגרום מוות לחולים, מהעשן והרעל שפולט לאוויר ובנוסף, גרם לא פעם לתאונות קשות עם פצועים בגוף ונפש. ובשאר הניסיונות לפגוע, הסכנה שבמעשים אלו, ברורה.

אז בבקשה מכם, חברי הבד״צ שליט״א, כשאתם שולחים מכתבי גינוי, תשלחו עוד מכתב גינוי, נגד כל טרור באשר הוא.

כותב הטור ארל'ה יקטר הינו מ"האגודה למניעת חילול קברי ישראל".

14 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האמת יקטר אומר דברים של אמת אז מה משנה כל ההכפשות עובדה שגדולי ישראל מקבלים אותו בכבוד

  גבינה צהובה |
  הגב
 2. מה לעשות שארהלה החליף אכן חסידויות כמו גרביים – וכל מי שיודע הוא באמת איש חסד – אבל אם לבקר אז שיבקר את עצמו איזה נזקים הוא עשב 'אמנם בטעות' בדרכים שלו, חב שהוא נעמד לשפוט אחרים.
  אהרלה, שב בצד ותן לאחרים לנהל את המדינה, זה לא בשבילך, מדי הרבה אנשים שמעו עליך, אני לא ממעיט בערכך, אבל אל תשפוט אחרים, בקטע זה נכשלת לצערינו.

  יעקב |
  הגב
 3. אדם יקר אהרלה יקטר, מהיכרות אישית אני יודע שהוא בעל חסד עצום שנרתם לעזור בכל מאודו לכל חולה ונדכא, יהודי חם ונלהב למען קדשי ישראל, ופועל יומם ולילה להצלת קברי ישראל בארץ הקודש.
  איש האמת אהרלה יקטר כשראה את השקרים והכזבים של נוכלי ארגון הפשע אתרא קדישא, קם ועזב אותם.

  אהרן צבי קורלנסקי |
  הגב
 4. יקטר, מחליף את דעותיו כמו גרביים, מי שנותן לו עבודה או כסף טוב, יקטר יחד איתו, כולנו עם אתרא קדישא שכל גדולי ישראל בדורות הקודמים היו איתם, וחלק מגדולי ישראל יחד עימם {רובם של גדולי ישראל} את האגודה למניעת חילולי קברים מנהלים עסקנים קטנים צעירי צאן, שלא שנו ולא למדו, מולם עומד הרב דוד שמידל עם כל גאונתו בתחום, עם כל המידע הטוב ביותר וההבנה העמוקה שלו, הוא בולע אותם, הייראת שמים ומידות, צדקות, חסידות ופרישות, ואלו….

  יצחק מאיר רוזנטל |
  הגב
  • קיצוני איך אתה מגיע למקומות האלו (אתרי אינטרנט)???
   לך תעמוד ביחד אם ר דוד שמידל במחאה ותן לעולם לזרום.
   לא חייבים לשמוע דעה האחת ובפרט שהיא קיצונית (וכבר לא נדבר על האיטרסים שיש…).
   יש הרבה דרכים למקום ואין ביכולת של ברמינן להכתיב לעם את מה שהוא חושב.

   קנאי לדבר השם באמת |
   הגב
 5. סתם מנפחים דברים. לא צריך להגזים בסיפורי מעשיות.

  פופנהיים מאיר |
  הגב