וינטרוב מגיש: "רצחת את גדול הדור"(הקלטה)

עוד לא הפסקנו לבכות מהלהיט הטרי שיצא השבוע "לאמיר מיט ויינען". הגראמער סוחט הדמעות מגיש להיט חדש בעברית כפול בעוצמתו ומרגש מאוד. והפעם ע"פ סיפורו של ראש ישיבת "עטרת ישראל" הגרב"מ אזרחי. אל תחמיצו {מרגש}

ע"פ סיפורו הידוע של ראש ישיבת "עטרת ישראל". הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי

בכל שנה ושנה, עם דמדומי בין הזמנים דחודש אב לקראת תחילתו של זמן אלול המקודש, ראש הישיבה שליט"א מספר את הסיפור הידוע "יצחק אלחנן שמאלה".

הסיפור הינו "משל" המיוחס לגאון רבי יצחק אלחנן ספקטור זיע"א רבה של קובנא, שבהיותו צעיר התקשה בלימודו, וכמעט שהעבירוהו מהחיידר לעבוד אצל הסנדלר.

לחן: הגראמער ר' פינקי ווועבער, חרוזים ושירה: אהרלה וינטרוב. השיר שלא תוכלו להפסיק לשמוע. והפעם בלשון הקודש.

האזינו:

כאן מגיע תיאור מה היה קורה אילו אכן היה נשבר באותם רגעים קשים… אך האמת שלא נפל באותם זמנים גורליים, אלא ישב ושקד בעולמה של תורה ביגיעה אדירה, עד שזכה להגיע למדרגתו העצומה להיות רבן של כל בני הגולה!

יצ

כשהגרב"מ אזרחי מסיים את סיפורו, הוא מכה על הסטנדר וזועק בנהמת ליבו: בינינו מסתובבים בחורים יקרים, משה, דוד, יצחק, חיים ויעקל.

דעו לכם רבותי: שלא "משה" כאן, כי עם הרב הגאון אביר הרועים ר' משה שליט"א… ולא יענקל כאן כי עם האדמו"ר המלוב"ן ר' יעקב שליט"א, נכון, נראים הם כעת כבחורים צעירים אך בתוכם נמצא מרן ר' יצחק והגאון האדיר ר' חיים וגאון הגאונים ר' דוד. כל אחד הוא פוטנציאל לגדול הדור! כי כל אחד יכול!!!

להורדה ולכשרים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.