"אובמה טרפד מבצע נגד חיזבאללה"

חושף את פרצופו האמיתי: הנשיא אובמה הערים קשיים על מבצע סודי שנועד לעקוב אחר סחר בסמים, נשק והלבנת כספים שביצע ארגון הטרור חיזבאללה המקושר עם הממשל בטהרן – וזאת בשל המגעים של הממשל להביא להסכם הגרעין עם איראן

הממשל האמריקני בזמן כהונתו של הנשיא אובמה הערים קשיים על מבצע סודי שנועד לעקוב אחר סחר בסמים, נשק והלבנת כספים שביצע ארגון הטרור חיזבאללה המקושר עם הממשל בטהרן – וזאת בשל המגעים של הממשל להביא להסכם הגרעין עם איראן.

גורמים ברשות למלחמה בסמים במדינה, "קסנדרה", סיפרו למגזין "פוליטקו" כי בכירים בממשל אובמה חתרו תחת מאמציהם למצוא ולחסל בכירי חיזבאללה, אחד מהם היה סוחר קוקאין מהגדולים בעולם שסייע לנשיא סוריה בשאר אסד להשיג נשק – קונבנציונלי וכימי.

בכירים לשעבר בממשל סיפרו ל-POLITICO הודו כי סיכלו את פעילותם של אנשי הרשות למלחמה בסמים."העולם מורכב הרבה יותר מאשר הזווית הצרה של סחר בסמים", הודה בכיר לשעבר בתחום הביטחון הלאומי בממשל אובמה. "אתה לא יכול לתת ל-CIA לקבל את כל ההחלטות, אבל גם לא לרשות למלחמה בסמים. הגישה לכל נושא מורכב כמו החיזבאללה תכלול מעורבות של מספר גורמים: מחלקת המדינה, האוצר, משרד ההגנה ועוד".

גורם במשרד ההגנה, טען כי ככל שהמגעים מול אירן התקדמו, כך דאגו אנשי אובמה להעלים חקירות כנגד חיזבאללה . לדברי אותו גורם, "כל כך הרבה מהמשאבים שלנו – כוחות מיוחדים, מערכת אכיפת החוק, אפילו האנשים שהוקצו למשימות הללו – נעלמו, כמעט עד לטיפה האחרונה, עד סוף ממשל אובמה".

יש לציין כי לאחר הסכם הגרעין, הועברו אותם גורמים לטיפול בפרויקטים אחרים.

ברשת החברתית הגיבו עיתונאים רבים בזעם כנגד הנשיא לשעבר ברק אובמה "אם יש צדק בעולם ההזוי הזה, פרס נובל לשלום נלקח מאובמה עוד השנה", צייץ אטילה שומפלבי.

העיתונאי שמעון ברייטקוף צייץ: "הבוקר מתברר שממשל אובמה סייע לגדולי מרצחינו, החיזבאללה, בכדי לקדם הסכם עם מי שרוצה להשמיד אותנו, איראן.
מחר, סגן הנשיא יבוא לביקור רשמי ויכריז שהכותל המערבי הוא של העם היהודי לנצח. ימים ההם בזמן הזה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.