אובמה מטייל בשמורות של מיליונרים ומיליארדרים

 מתחקיר של רשת החדשות "פוקס"  עולה כי אובמה מטייל במקומות שנחשבים לשמורות של מיליונרים ומיליארדרים, שעלותם נאמדת בעשרות אלפי דולרים ללילה

במפלגה הדמוקרטית לא רווים נחת מהתנהלותו של הנשיא לשעבר ברק אובמה בשל הבזבזת שהוא מפגין במהלך חופשותיו ברחבי העולם ובארצות הברית.

מתחקיר של רשת החדשות "פוקס"  עולה כי אובמה מטייל במקומות שנחשבים לשמורות של מיליונרים ומיליארדרים, שעלותם נאמדת בעשרות אלפי דולרים ללילה.

מאז עזב את הבית הלבן, ביקר אובמה באי הפרטי של השחקן מרלון ברנדו , ובילה במרכז חופשות יוקרתי באיטליה. אובמה הספיק לקפוץ למלון "ארבע העונות" בבאלי, שם עולה האירוח יותר מאלפיים דולר לאדם ללילה.

לפי התחקיר, הנשיא לשעבר הגיע למלון שגובה כ-80 אלף דולר תמורת הלינה. "כל מי ששוהה במקומות הללו עושה זאת בגלל שהוא רוצה את הטוב של המיטב", אמרה קנדרה תורנתון, בעלת סוכנות נסיעות יוקרה.


אובמה התארח במלון "בורגו פינוצ'ייטו" בטוסקנה, אובמה הגיע לשם במטוס פרטי, כשהוא מלווה בשישה מטוסי קרב של חיל האוויר המקומי. יש לציין שהאתר נמצא בבעלותו של ג'ון פיליפס, אותו מינה אובמה לשגרירו באיטליה.

פעילים במפלגה הדמוקרטית הביעו את תיסכולם ממסע הראוותנות של הנשיא לשעבר, בשיחה עם  "פוקס" הביעו את תחושת חוסר הנוחות שלהם למסעות הביזבוזים. "המסעות הללו הם סגנון החיים של העשירים והמפורסמים", אמר פט קאדל, ששימש יועץ לנשיא ג'ימי קרטר.

הפעילים גם מתוסכלים גם מהמחיר הגבוה שאותו גובה הנשיא לשעבר להרצאות שלו,"תרגיע קצת עם התמונות שלך בחופשה עם ריצ'רד ברנסון ועם תמונות הגלישה. אני שמח שאתה נהנה, אבל אמריקה בוערת", אמר פעיל מפלגה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.