אחיו של אובמה תומך בטראמפ

אחיו של הנשיא אובמה מתכונן לחזור לארצות הברית בנובמבר הקרוב ולהצביע למועמד הרפבוליקני דונלד טראמפ.מדוע? בפנים כל הסיבות. {"להחזיר את אמריקה לגדולתה"}

תמיכה מפתיעה לטראמפ: אחיו למחצה של הנשיא האמריקני רוצה "להפוך את אמריקה לגדולה שוב" והוא הכריז על כוונתו להצביע לטראמפ, כך חשף העיתון האמריקני "ניו יורק פוסט".

מאליק אובמה, אמר בראיון לעיתון האמריקני: "אני אוהב את טראמפ בגלל שהוא מדבר מליבו". מאליק הצטרף לרעיון הטרמאפיסטי, ואמר, "להפוך את אמריקה לגדולה שוב זו סיסמא מעולה, הייתי רוצה לפגוש אותו (את טראמפ)", מצוטט האח בעיתון הניו יורקי. מאליק אובמה בן ה-58 זוהה בעבר כתומך במפלגה הדמוקרטית, וכעת הוא שינה את עמדתו. בריאיון הוא אמר שהוא "מאוד מאוכזב" מהממשל של אחיו ולכן הוא החליט "להצטרף למפלגה של לינקולן".

מאליק התרגז כשהילרי ואחיו סייעו או לא מנעו את חיסולו של מועמר קדאפי שהיה "חבר טוב", "חיסול קדאפי לא הפך את לוב למקום טוב יותר, אחי ומזכירת המדינה אכזבו אותי בנושא לוב".

לדברי אחיו של אובמה, הוא מתכנן להגיע בנובמבר לארצות הברית ולהצביע לטראמפ. . מאליק לא פגש את אחיו למחצה ברק עד 1985. לנשיא יש שבעה אחים למחצה משני צידי משפחתו – מאליק הוא המבוגר ביותר.

מאליק אובמה ניסה בעבר להיבחר בקניה לתפקיד מושל, אך לא קיבל את הסיוע את הנשיא האמריקני והפסיד את הקמפיין, "אני אהיה מאוד שמח שאחי יצא מהתפקיד, שנוכל לחיות כמו אנשים נורמלים". עד אז הוא חובש את הכובע עם הסלוגן "לעשות את אמריקה גדולה שוב" ומסכם: "מר טראמפ מספק משהו חדש ורענן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.