אוהבת יופי? רוצה להתמחות בזה?- כנסי

הכירו את שרי בעלת עסק חדש בירושלים: "עבדתי בתחום הרפואה הפתולוגית בביה"ח שערי צדק. הייתה לי משרה מכובדת, מסודרת, אבל תמיד הלך לצידי חלום על עסק קטן משלי"

הכירו את שרי בוגרת 'נייל סטודיו' ובעלת עסק חדש בירושלים: "עבדתי בתחום הרפואה הפתולוגית בביה"ח שערי צדק. הייתה לי משרה מכובדת, מסודרת, אבל תמיד הלך לצידי חלום על עסק קטן משלי, שאתן בו את מה שאני יכולה להעניק, בזמן שלי, עם החשיבה שלי". שרי מספרת שלמדה בנייל סטודיו כי בער בה משהו: "רציתי להגשים חלום, למרות שיש לי משרה טובה והכל על הנייר מצוין, לכן למדתי שם את כל מקצועות היופי. זה לא כמו בעולם המעשי".

הקליניקה של שרי ממוקמת בגוש 80, בירושלים, היא מקבלת אליה לקוחות שאוהבות שקט, בלי להיפגש ולהרגיש במקום ציבורי. הקהל החרדי על כל גווניו מבקר אצלה בקליניקה, "מאלה שדואגות לטיפוח רפואי פעם בחודש במודעות גדולה ועד לנשים שסדרי העדיפויות שלהן שונה ואינטנסיבי יותר. כולן באות לקבל טיפול מקצועי ואדיב".

רוצה גם את להקים עסק שכולו יופי והצלחה? מרגיש שזה מדגדג לך באצבעות? – כדאי גם לך להכיר את נייל סטודיו, מקום שיפתח לך דלת להצלחה.

בוגרות נייל סטודיו מתברר, הן המבוקשות ביותר בשוק מקצועות היופי. הבוגרות שסיימו קורסים של פדיקור, מניקור רפואי ועוד, קיבלו את הכלים, האומץ וההכשרה לפתוח לעצמן דלת ולפרנס בכבוד בעסק משלהן, בזמן שנוח להן ובקצב שהן מכתיבות. "לפתוח עסק אינו דבר של מה בכך", אומרת בקי לוין מנהלת נייל סטודיו ירושלים, "מעבר לכישורים המקצועיים הנדרשים, נדרשת גם הכוונה טובה, למי שלא באה מתחום העסקים וחוששת, או לא מתמצאת.

בנייל סטודיו מלמדות המורות המקצועיות ביותר בתחום את כל מקצועות האסתטיקה, חלק מתוכנית הלימודים כוללת הקניית כלים כלכליים בסיסיים למי שפותחת עסק, הכוונה פרסומית, וטיפים כיצד לצלוח מהמורות עד לפתיחת עסק מוצלח, מרוויח והישגי.

ואכן, לצד לימוד המקצוע המעשי, בנייל סטודיו מעניקים דחיפה ומקנים ביטחון. "קיבלתי את כל הכלים. אמרו לי: קחי! ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. נעזור לך בכל שאלה ועניין".

בנייל סטודיו יכולה כל תלמידה לבחור את מסלול ההכשרה שהיא מתחברת אליו יותר, ובו למקד את התמחותה: בניית ציפורניים, פדיקור מקצועי, עיצוב גבות, הסרת שיער בשעווה, הלחמת ריסים, איפור קבוע וכן הרמת ריסים, וכן פדיקור ומניקור רפואי- לסוכרתיים. התעודות שמקבלות בוגרות הקורס מוכרות, בינלאומיות (היחידות בישראל!) ובאישור ופיקוח של משרד כלכלה – התמ"ת. רשת נייל סטודיו קיימת כבר 30 שנה, מונה 18 סניפים בפריסה ארצית ולמעלה מ 40 אלף בוגרות.

נייל סטודיו ירושלים: 02-5815818

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.