המותג המומלץ ביותר בקרב אימהות ברחבי העולם

סדרת הבקבוקים אוונט נטורל המסייעת לאימהות לשלב הנקה עם הזנה מבקבוק מרחיבה את שורותיה עם דגמים חדשים בצבעים עליזים. 9 מתוך 10 תינוקות מאמצים את פטמת הנטורל הטבעית ללא התנגדות! * בקבוקי "אוונט נטורל", הושקו לראשונה לפני כשנתיים ונחלו הצלחה הגדולה! הבקבוקים מעוצבים באופן הדומה ככל האפשר למבנה השד האימהי ועל כן מאפשרים לתינוקות חווית האכלה הקרובה ביותר להנקה.
לאור הצלחת הסידרה מאז השקתה, Philips Avent, המותג המומלץ ביותר בקרב אימהות ברחבי העולם**, מרחיב את סדרת בקבוקי הנטורל, ומשיקה את הבקבוקים במהדורה צבעונית ושמחה בורוד ובתכלת.

הכי טבעי, הכי קרוב להנקה
מבנהו הטבעי של הבקבוק מאפשר יניקה נוחה ומקל על שילוב ההזנה מבקבוק עם הנקה מהשד. בכך מסייע הבקבוק לאימהות להמשיך להניק במשך תקופה ארוכה יותר ולהעניק לילדיהם את ההתחלה הטובה ביותר בחיים.
בקבוק אוונט נטורל מעניק ביטחון גם לאימהות החוששות מפני המעבר מהנקה להזנה מבקבוק – בזכות פטמת הסיליקון הרכה המעוצבת כפטמת שד ובעלת "עלי כותרת" בחלקה בפנימי להגברת הגמישות ולמניעת קריסת הפטמה. כך, גם אימהות שאינן יכולות להניק בעצמן, יכולות להאכיל את תינוקן בבקבוק טבעי המכיל חלב אם שאוב ולהיות סמוכות ובטוחות שהתינוק מקבל את כל היתרונות שבחלב אם להתפתחות תקינה.

הקץ לגזים
בדומה לבקבוקי אוונט הקלאסיים שהוכחו קלינית כמפחיתים כאבי גזים, בקבוק אוונט נטורל מציג טכנולוגיה פורצת דרך נגד כאבי גזים – בזכות 2 שסתומים מובנים בגוף הפטמה. שסתומים אלו מאפשרים הכנסת אוויר לתוך הבקבוק במקום לבטנו של התינוק, ומבטיחים בכך הזנה רצופה של התינוק מבלי שיבלע אוויר.

שימושי וארגונומי
על מנת להפוך את הזנת התינוק לקלה ופשוטה עוד יותר, הבקבוק מורכב מ-3 חלקים בלבד והוא קל במיוחד לפירוק, הרכבה וניקוי. בקבוק אוונט נטורל תואם לכל מגוון משאבות ההנקה של פיליפסAVENT ופטמות הבקבוק ניתנות להחלפה ונמכרות במספר מהירויות זרימה, החל מפטמה בעלת חור דקיק לתינוקות בני יומם ועד לפטמה בעלת פתח רחב לדייסות.

סדרת בקבוקי אוונט נטורל הצבעונית עשויה מפוליפרופילן, הנחשב למתקדם ולבטוח ביותר לשימוש בבקבוקים לתינוקות. פוליפרופילן אינו מכיל ביספינול A (BPA) ומשמש כסטנדרט עולמי בתחום מוצרי התינוקות בכלל ובקבוקי האכלה בפרט.

בקבוקי אוונט נטורל הצבעוניים זמינים בגודל 260 מ"ל ו-125 מ"ל. כמו כן ניתן להשיג פטמות תואמות בקצבי זרימה משתנים.

אילת ברגילובסקי, מנהלת שיווק מוצרי טיפוח ובריאות בפיליפס מוצרי צריכה: " אימהות רבות בישראל מספרות לנו כי הן מתמודדות עם הקושי שבשילוב הנקה עם האכלה מבקבוק , סדרת הנטורל פותחה במיוחד על מנת לתת מענה לאתגר זה. פעמים רבות עם החזרה לעבודה בתום חופשת הלידה מגלים ההורים להפתעתם כי התינוק היונק שלהם הוא 'סרבן בקבוקים' . לפי מחקר ביתי בלתי תלוי שנערך באנגליה ובארה"ב ב-2011, 87% מהאימהות דווחו שתינוקם אמץ את בקבוק נטורל עם פטמת נטורל בתוך 1-3 האכלות"

פרטים נוספים על סדרת אוונט נטורל באתר http://avent.philipscl.co.il/

מחיר מומלץ לצרכן: 54.90 ₪, להשיג בשילב ובחנויות התינוקות המובחרות

* לפי מחקר ביתי בלתי תלוי שנערך באנגליה ובארה"ב ב-2011, 87% מהאימהות דווחו שתינוקם אמץ את בקבוק נטורל עם פטמת נטורל בתוך 1-3 האכלות.

** על פי סקר שביעות רצון מכוון שנערך ע"י TNS בדצמבר 2012 בקרב מעל 22,000 משתמשות במותגי תינוקות בארה"ב, אנגליה, צרפת, גרמניה, הולנד, רוסיה וסין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.