צפו: הכתבה של שרקי על הסמארטפונים (וידאו)

הטלפונים החכמים נכנסו מהחצר האחורית לתוך ביתם של לא מעט חרדים. אבל ההנהגה החרדית מתעבת את המכשיר שמאפשר גישה למידע לא מצונזר, תשובות לשאלות שאסור לשאול וגם תמונות לא צנועות. כתב חדשות 2 יאיר שרקי יצא לבדוק אחר היקף התופעה. צפו { "אויב החרדים"}

אויב החברה החרדית: הסמארטפון. כתב חדשות 2 יאיר שרקי יצא לעקוב אחר היקף השימוש של החרדים במכשירים הלא כשרים. הטלפונים החכמים נכנסו מהחצר האחורית לתוך ביתם של לא מעט חרדים. אבל ההנהגה החרדית מתעבת את המכשיר שמאפשר גישה למידע לא מצונזר, תשובות לשאלות שאסור לשאול וגם תמונות לא צנועות.

בחודשים האחרונים פתחו הרבנים במלחמת חורמה, שבשיאה, בטקס מיוחד, יש כאלו שמנפצים בפטיש את המכשיר המשוקץ‎.

הרב פנחס כהן, עסקן חרדי שיצא למאבק כנגד הפלאפונים הלא כשרים, מסביר לערוץ 2 מדוע הוא יצא למאבק, "כל ילד בן 4 נחשף לתכנים פרוצים", הוא אומר ומציג לראווה מאות מכשירים שנופצו בכנסי חיזוק, "זו מצווה, מה עם הנשמה שמשחיתים אותה? זה לא משחית, כל ילד בן 8 יכול לראות בית בושת באנגליה בלחיצת כפתור", הוא מפרט.

על פי הנתונים בידי ועדת הרבנים יש כיום כ-400 אלף מכשירים כשרים, אך יש כאלו שפורצים את החסימה בכדי לקבל שירותי תוכן.

צפו

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה היצר הרע הגדול ביצור, שרי מי שנפטר מטלפון זה- ואני יודע שאנשים קטנים בשכלם, שהתחכמו ומה אתה עושה, מאיפה אתה כותב?, ואני אומר שעם עובדות אי אפשר להתווכח שהאינטרנט הורס. ומצד שני אצלי יש חסום, וכמעט אין לי הרבה דברים פתוחים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב