אוי לאוזניים: הרב אמסלם על הראשל"צ: "מחפש כותרות"

שק החבטות החדש: לאחר שטרן והרב אמנון יצחק גם הרב חיים אמסלם לא יושב על זרי הדפנה ומדבר על הראשל"צ: "הוא מחפש תשומת לב וכותרות – הוא מפחד שיאמרו שהוא מקל כמו שאמרו על אביו'.

 

אוי לאוזניים שכך שומעות: אחרי דבריו הנאלחים של חבר הכנסת מ'יש עתיד' אלעזר שטרן, נגד מרן הראשל"צ הרב יצחק יוסף מעל בימת הכנסת, הגיע תורו של .הרב חיים אמסלם.

הרב חיים אמסלם, התראיין היום בתוכנית הבוקר של ערוץ 2 ואמר כי הרב יצחק יוסף, "כל מוצאי שבת מוסר שיעור ומדבר כל מיני אנשים ורבנים כדי לקבל תשומת לב וכותרות".

 

הרב אמסלם, לא הסתפק רק בדברים על הראשל"צ אלא גם הסביר כי הרב יצחק מפחד שיאמרו מה שאמרו על אביו  מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל. "אמרו על הרב עובדיה שהיה חפיפניק ומיקל ואת הספרים שלו לא הכניסו לישיבות".

כזכור, אתמול עורר אתמול סערה כשהתבטא נגד הראשל"צ ואמר "הרב הראשי שהוא לא דיין הופך פסק דין שהתיר עגונה, אני מזלזל ברב הראשי שפוסל התרה של עגונה, הרב עובדיה מתהפך בקברו על ההתעללות בעגונות".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני רואה ששיניתם מצויין. בפעם הבאה לא לעשות עבודת כתבות של חפיניקים 🙂 להבין מה האדם ואח"כ לכתוב.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מה קוקר גם אתם התחלתם לזייף? שצריך לבדוק אחריכם מה באמת נאמר?. אתם לא הבאתם את הדברים כהוויתם. אני לא מכיר את האדם הנ"ל. אבל ראיתי את הראיון בערוץ 2 ומה שאתם מציגים פה זה שקר. והעבודה שלכם חפיפניקית.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אתם מציגים את זה כאילו הוא אמר את הדברים על הרב עובדיה..הוא אמר "אמרו!! על הרב עובדיה שהיה חפיפניק ומיקל ואת הספרים שלו לא הכניסו לישיבות".
  לרב אמסלם יש הערכה לרב עודיה יותר מכל חברי הכנסת של ש"ס.כום יודעים גם שמה שנאמר עליו מפי הרב עובדיה זצ"ל זה בא מהתססה של אנשים אנטרסנטים שבראשם עומד המאפיונר דרעי!!

  אבישי |
  הגב
 4. זה לא פעם ראשונה שהרב אמסלם מדבר עליו, הבעיה היא שהוא צודק!
  חוץ מזה, זה עיוות מכוון לכתוב שהתחצף על הרב עובדיה זיע"א עצמו, הרי הוא אמר שתקפו אותו ואמרו שהוא חפיפניק, ועכשיו בנו עושה אותו דבר ואומר על רבנים אחרים שהם חפיפניקים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב