אוי לבושה: "הסברה" לחרדים מפגרים

סרטוני ההסברה החובבניים שהפיק פיקוד העורף לציבור החרדי מעוררים תחושות קשות במגזר: "ההרגשה היא שמתייחסים אלינו כמו אל ילדים מפגרים" טוען פרסומאי ידוע

אתר 'פשקוויל': אז מאיפה נתחיל? סרטוני ההסברה של פיקוד העורף למגזר החרדי הזויים, לא מקצועיים וחסרי חן. שאלנו חברים מה דעתם לגבי הסרטונים של פיקוד העורף לאוכלוסיה המפגרת, והם הבינו בדיוק על מה אנחנו מדברים.

לפני כשבועיים, לאחר פרסום הסרטון הראשון בסדרה – "פתאום אזעקה" – כולנו נעלבנו. סטטוסים רבים נכתבו בגנות ההפקה המבישה והמביכה. היום, לאחר פרסם הסרטון השני, אנחנו מבינים שזה מה שמגיע לנו. בשעות הקרובות נראה סטטוסים זועמים ובזה זה ייגמר. נראה שהאחראים למחדל לא צפויים להפיק לקחים והלוואי שנתבדה.

"סרטון ההסברה (?!) קטסטרופה!!", כותבת פרסומאית חרדית בקבוצת הווטסאפ של פאשקעוויל. "איך הצליחו לרדת לרמה כזו?". לא נצטט תגובות נוספות כדי לנסות לשמור על כבוד האכסניה.

ובכן, היוצרים יוכלו לטעון שאנחנו לא מקצועיים כי לא ביקשנו תגובה לפני הפרסום המכפיש, אבל אנחנו סבורים שמותר לנו להחזיר באותו מטבע. אנחנו לא מקצועיים? פנינו לקבל תגובה באמצעות הפייסבוק. תגובת הגורם הרלוונטי תתפרסם לכשתגיע.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שטויות, כל הסרטונים שלהם באותה רמה. זה לא מיוחד לסרטון של החרדים
    תפסיקו להיעלב מהדמיונות שלכם

    ישראלית |
    הגב