"אוי לי שהגעתי ליום הזה" צפו באריה דרעי פורץ בבכי מר – וידאו

"אוי לי שהגעתי ליום הזה שאני צריך לבשר על פטירתו של אבא והמנהיג שלנו". שהוא מתייפח,כך אמר יו"ר ש"ס אריה דרעי, דקות ספורות אחרי מותו של הרב עובדיה יוסף.

דרעי אמר בקול שבור: "יתומים היינו. לפני כמה דקות נפטר אבא שלנו, מנהיג שלנו, מרן עובדיה יוסף. כל היום חיכיתי לבשר שאנחנו לוקחים אותו הביתה בריא. ברוך דיין האמת. השם נתן, השם לקח, יהי שם אדוני מבורך".

דרעי ביקש להודות לרופאים, "לצוות ולכל בית החולים שמסר את נפשו בשביל הרב. צר לנו שלא הצליחו, אבל אנחנו מעריכים את מה שעשו. אנחנו מודים לאנשים בארץ ובעולם שהתפללו וקרעו את השמיים. בטוח שהתפילות עשו את שלהן. הקדוש ברוך הוא לא ריחם עלינו. אין לי ספק שגדולי עולם יוצאים מלווים אותו, אותנו השאיר לאנחות".

יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי התייפח אף הוא והתקשה לדבר  "ברוך דיין האמת, נפלה עטרת ראשנו. יתומים היינו".  ישי  פרץ בבכי לא הצליח להשלים את דבריו.

חתנו של הרב עובדיה, הרב מרדכי טולדנו, קרא קדיש. הרב הראשי לישראל, דוד לאו: "עמדתי ברגעיו האחרונים ליד גדול דור. זכיתי לראות לא רק לראות את גדולתו בתורה, אלא גם את היותו אב רחום. לא זכינו והסתלק מאיתנו אחד מגדולי הדורות. הוא היה אבא אכפתי, אהוב ואוהב לכולנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.