אולמרט תוקף שוב: "ראש ממשלה טמבל- לא יעשה שלום" – (וידאו)

"אין שום דבר שישנה את חיינו באופן מהותי, שום דבר לא ישפיע על חיינו באופן שלילי יותר כמו קיומו או היעדרו של הסכם שלום בזמן הקרוב ככל הניתן בינינו לבין הפלסטינים" כך אמר אולמרט, באירוע שהתקיים במכון טרומן באוניברסיטה העברית בירושלים. בדבריו,תקף ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, את נתניהו, זאת על רקע המשא ומתן מול הפלסטינים, שאינו מתקדם.

אולמרט כיוון את חיציו אל נתניהו ואמר "ראש ממשלה טמבל לא יעשה שלום – אני אומר את זה בצורה הכי כללית והכי לא אישית ששניתן להעלות על הדעת".

ראש הממשלה לשעבר, סובר כי נתניהו צריך לקבל החלטות כמנהיג "אפשר להגיע עכשיו להסכם שלום שיבטיח גם את ביטחונה של מדינת ישראל, גם את יהדותה של מדינת ישראל, גם את ציונותה של מדינת ישראל וגם את ביטחון תושביה במדינה דמוקרטית – וגם להקים מדינה פלסטינית. אפשר לעשות את זה. צריך לקבל החלטות. זה תפקידם של מנהיגים".

אהוד אולמרט תוקף את בנימין נתניהו שוב, חודש לאחר שאמר עליו כי מדיניות נתניהו גורמת ל"נזקים קשים"כדבריו. אולמרט טוען כי בתקופת כהונתו פעל אחרת וכי "בשום מקרה לא רצינו שהמגעים הללו ושהדיונים הללו ושהדאגות הללו שהשמענו יהפכו להיות נושא להתנצחות פומבית, בינינו ובין בעלות בריתנו".

הוא התנגד לזלזול בבעלת בריתה של ישראל ואמר "ודאי שלא עלה על דעתנו לנהל קרב נגד בעלת הברית מספר אחת של ישראל ולשסות את הקונגרס בנשיא, דבר שהוא גם חסר תקדים אך גם סכנתו ונזקיו גדולים לאין ערוך מההישגים הפוטנציאליים".

צפו בדבריו – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אולמרט לא היה "טמבל", הוא לקח ולקח ולקח מהקופה הציבורית, עד שכבר לא נשאר כלום, ונפתחו כ"כ הרבה חקירות, שכבר כל אחד במדינה נהיה "טמבל" מלזכור אותן.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב