אומן: כך עוקצים נהגי המוניות את החסידים

מספר מקרים של שודים ועקיצות על ידי נהגי מוניות פיראטים ולא מוכרים דווחו לארגון השומרים

מספר מקרים של שודים ועקיצות על ידי נהגי מוניות פיראטים ולא מוכרים דווחו לארגון השומרים שמתריע בפני הציבור שלא להתפתות לעלות על מוניות לא מוכרות באומן:"על כן אנו קוראים לציבור לא ליסוע עם נהגים לא מוסמכים ולנסוע אך ורק עם החברות הידועות.

שלומי אלישע יו"ר השומרים אומן ממליץ וקורא לציבור להימנע מהליכה ללא ליווי ברחובות חשוכים או רחוקים מציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל. כמו כן בכל מקרה חריג שמצריך התערבות של 'השומרים-אומן' ניתן ליצור קשר טלפוני 24 שעות עם מוקד השומרים.

בנוסף,  כ-4000 איש קיבלו עד כה (18:00 צום גדליה) סיוע ומענה רפואי ממרפאת אומן של איחוד הצלה מתחילת מבצע אבטחת שלומם של הרבבות שהגיעו לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה לרגל ראש השנה.

יוסי ליפשיץ פרמדיק ראשי במרפאת איחוד הצלה מסר: "מדובר במקרים של פציעות וחבלות עקב הדוחק הרב והחלקה על הכבישים הבוציים. נער הולך רגל שנפגע ממשאית ונפצע קל עד בינוני. ילד שנפל מגג המאפיה בכיכר פושקינא ונפצע קל. בעיות נשימה עקב מזג האוויר החורפי. ומקרים נוספים של עלפונות וחולשה עקב צום גדליה. חלק מהנפגעים אושפזו בחדר מיון קדמי שהוקם במתחם מרפאת אומן של איחוד הצלה הממוקמת בכניסה למתחם הקלויז המרכזי של איחוד ברסלב באומן וחלקם פונו לבדיקות רנטגן בבתי החולים באומן ובקייב".

הלל כהן מנהל איחוד הצלה מרחב אוקראינה מסר: "בכל מקרה חירום רפואי באומן ואוקראינה מומלץ לחייג מיידית 063-800-1221 מספר מקומי באוקראינה ולציין את השלט של מספר איזור בו אירע המקרה. מוקד איחוד הצלה ערוך למתן מענה בכל ימות השנה ולהזניק מיידית את כונני ההצלה הקרובים ביותר למיקום האירוע".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.