אומן: רבבות במעמד תיקון הכללי העולמי

לפני שעה קלה נערך מעמד 'תיקון הכללי העולמי' בהשתתפות רבבות בציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה. תיעוד

בארגון איחוד הצלה מאבטחים כעת רפואית את מעמד 'תיקון הכללי העולמי' בהשתתפות רבבות בציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה.

צילום: ממעוף הציפור – איחוד הצלה

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה מסר: "לבקשת המארגנים נערכנו לאבטח את המעמד. מאות צוותי הרפואה של איחוד הצלה באומן תוך שיתוף פעולה עם מרפאת אומן של איחוד הצלה הממוקמת בכניסה למתחם הקלויז המרכזי של איחוד ברסלב באומן מאבטחים רפואית את המעמד".

שאול היימן מנהל מוקד איחוד הצלה אוקראינה מסר: "בכל מקרה חירום רפואי באומן ואוקראינה מומלץ לחייג מיידית 063-800-1221 מספר מקומי באוקראינה ומוקד איחוד הצלה יזניק את כונני ההצלה הקרובים ביותר למיקום האירוע. המוקד יתוגבר במהלך ימי ראש השנה ע"פ הנחיות אגף ההלכה של איחוד הצלה"

נתי אוסטרי מנהל מבצע האבטחה מטעם איחוד הצלה באומן סיפר: "לבקשת המארגנים פעלנו לאבטח רפואית את המעמד. מאות צוותי הרפואה של איחוד הצלה באומן תוך שיתוף פעולה עם מרפאת אומן של איחוד הצלה הממוקמת בכניסה למתחם הקלויז המרכזי של איחוד ברסלב באומן העניקו סיוע לכל מקרה חירום רפואי שאירע תוך כדי המעמד".

דוד קריספל מנהל אגף מבצעים של איחוד הצלה מסר: "בכל מקרה חירום רפואי באומן ואוקראינה מומלץ לחייג מיידית 063-800-1221 מספר מקומי באוקראינה ולציין את השלט של מספר איזור בו אירע המקרה. מוקד איחוד הצלה תוגבר בכדי להזניק מיידית את כונני ההצלה הקרובים ביותר למיקום האירוע. המוקד יפעל גם במהלך ימי ראש השנה ע"פ הנחיות אגף ההלכה של איחוד הצלה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.