הבחירות בקמפוס החרדי: אחד המתמודדים "אלכלך בתקשורת על המכללה" (הקלטה)

בפעימה השנייה של הבחירות לאגודת הסטודנטים הדרמה עדיין בעיצומה. היום, יום א', יהיה היום השני לבחירות, ובסופו יוודעו התוצאות.

הדרמה בבחירות המדוברות בבחירות של אגודת הסטודנטים בקמפוס החרדי אונו עדיין בעיצומה. היום, יתקיים יום בחירות נוסף שבסיומו ייקבע מי יהיה או תהיה יו"ר האגודה.

בהקלטה אשר הגיעה לקוקר, נשמע יאיר דוד ורשבסקי, קבלן הקולות הראשי של המתמודד עקיבא חופי, אומר לקוליאן: "אה, תקשיבי, אני מנצח את הבחירות, את לא משכנעת ומי ששומע אותך לא משתכנע ממך, אני בן אדם שבאמת אשבית לו ת'קמפוס! ok, תקשיבי לי, את יכולה להשבית קמפוס, כן או לא? יש לך את זה או אין… תקשיבי, תקשיבי לי, את יודעת להשבית קמפוס כן או לא?
אני יודע לעשות את זה, אני יודע איך לעשות דברים כאלה. אני יודע איך לגרום לאדם לפשוט רגל, אני יודע איך לצאת לתקשורת וללכלך על פוגל וכל המכללה אם צריך! אין לי שום בעיה לעשות את זה! את תעשי את זה, כן או לא?! אם לא, את סתם מבלבלת ת'שכל! תקשיבי, אני בונה את עצמי להיות חבר כנסת יום אחד, אני עושה את זה צעד צעד, אני מתקדם…"

לכתבות נוספות: הסטודנטים החרדים נגד קוליאן

חשיפה: קוליאן 'הלשינה' לרב בעדני

תגובתה של קוליאן לקוקר: לאחר שדמי הותר ונוצרה פגיעה בשמם של תומכיי וחרושת שקרים שאיני מתאימה לייצג וכי אציג את הסטודנטים החרדיים באופן שלילי בתקשורת, וחלילה, אחלל שם שמיים, נמצא כעת כי ה'פוסל במומו פוסל', מעולם לא שמעו אותי מצהירה כי אכפיש את שמו של הרב פוגל ואת שם הקמפוס החרדי, לשם קידום האינטרסים האישיים שלי, אדרבה, אני מחכה ליום בו איבחר בכדי להיות שליחה נאמנה של הסטודנטים ואייצגם בכבוד, ואכריז באמצעי התקשורת "שיידע כל משרד, של רו"ח או עו"ד, כי הסטודנטים החרדים הינם אמביציונים, חרוצים ומבריקים, אך מעל הכל – שוויוניים וערכיים".

המועמד עקיבא חופי בתגובה: כנראה שמתוך לחץ ישנם גורמים המעוניינים להוציא הקלטות אישיות לתקשורת, אך הדבר לא ישנה את המציאות, רוב הסטודנטים חוששים מקוליאן בראשות האגודה ומעוניינים לבחור בי להוביל את האגודה למקום הרבה יותר טוב".

למרות הניסיונות של מערכת האתר, להשיג את תגובתו של ורשבסקי, היא לא התקבלה. לכשתתקבל, נפרסם אותה כאן במלואה.
האזינו להקלטה:

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יאיר דוד ורשסבסקי המלך של אגודת הסטודנטים
  דואג כל הזמן להדפסות תגבורים ומקלטים
  הכיתה שלי חייבת לו המוןןן המוןןןן
  אשריך יאיר התותתתחחח

  שוקי ועקנין |
  הגב
 2. לא קבלן קולות ולא שום דבר, בחור שמאיים ואף פעם לא עשה שום דבר, ניסה מס' פעמים להתמודד לראשות ללא הצלחה והחליט להיצמד לחופי כדי לקבל תפקיד.

  אלי |
  הגב
 3. כמי שיסד את אגודת הסטודנטים בקמפוס החרדי אין אלא להצטער על כך שהגעתם למצב שאתם צריכים להגיע לתקשורת ולא משנה מי אשם…

  עו"ד נתנאל עמנואלוב |
  הגב