אוסדיטשר מכה שנית • בקליינע

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר: הריקוד התוסס של חסידי גור עם חיליק בר, הפרומו של אוסי, מלחמות קדושות, שיחה עלומה, ועוד.{ ברנז'ה}

מותש עייף ומוטרד הרשה לעצמו בקליינע לנמנם ולהשתכשך על שפת חוף הים שם המתינו המדוזות הצורבות שהשביתו את המשב האקזוטי שנשב מעל שפת הים.

בקליינע אמנם לא נסע לאמזונוס ובטח לא לאוקראינה עם חבורת חובבי ההרינג של שלומי אמונים, בקליינע כן  נהר יחד עם המוני לקוחות קופיקס מחנות (הדגים) של שלוימל'ה, וצף להנאתו בין אלפי הקליינטים בחוף ימה של תל אביב.

עם אפס עיתונאים ושניאור אחד יצאו אמוני שלומי אמונים לועידה באוקראינה, התיזמון אפעס לא היה מושלם. יו"ר הועידה נחמן בנשעיה עוד לא הספיק לרכוש חבילת טיטולים בבר -כל עבור הרך הנולד, וכבר עלה על טיסה יחד עם מאיר פרוש ואנשי 'המבשר' שחגגו – על רקע שבוע הספר או (היומן) שהפך לשיחת הים.

ואיך אפשר בלי חונה, איש החסד והעיירות הצטרף אף הוא למסע המתוקשר יחד עם סגר"ע עיריית ירושלים יוסי דייטש וראש עיירית בית שמש משה אבוטבול.

דובר הועידה
דובר הועידה
ריקוד ראשי הערים.
ריקוד ראשי הערים.

לאחר שבשבוע שעבר נרשמה עלייה חדה ברכישת מוצרי מייק -אפ ופרחים, השבוע התמקדו בפן האומנתי, ישראל יוסקביץ, חתנה של רחלי מונטג, שכותב ב'משפחה' בחר בכותרת "מלחמות קדושות" משירו של פוליקר.


התחקיר של איילה חסון על משפחת וינשטיין עורר סערה רבה, עורך הדין יככב גם  בפרק השני שישודר בשבת, בו ימשיך לגולל עורך הדין משה יצחק אוסדיטשר על עלילות אסתי עם אחיה.

אוסי, תן לנו פורמו, "יהיה שיחה נוגעת ללב מחד ושומרת על המגזר החרדי וגור מאידך".

הזמר אלי פרידמן שאוהב לגשר בין הניצים, עלה לנחם את תמי מונטג יחד עם עשרות חרדים חי"ש חרדים ישראלים.

אם בגור עסקנין, חבר הכנסת חיליק בר (המחנ"צ) הגיע אמש לחתונה של חסידות גור, וקד פיזז עם עסקני החסידות שקיבלו אותו בחביבות רבה.

סגן ראש עיריית ירושלים הטרי יצחק פינדרוס ערך השבוע סיור לנשות הקהילה האנגלו -סקסית בכיכר ספרא.

בזמן שבשלומי אמונים עורכים את ההכנות האחרונות למסע לאוקראינה, העיתונאי ישראל כהן יצא השבוע להבימה בתל אביב שם בילה עם צחי קומה.

אותו ישראל כהן, יצא בליל שישי למרכז השוקק חיים של בני- ברק, לצילום סדרת הטלוויזיה "צולם ביום חול" שתשודר בערוץ הראשון ותספק הצצה לחיים של תושבי בני ברק המרתקים את המוני הצופים החילונים המסוקרנים.

ולא רק כהן, האנרג'י של הפייסבוק מנדי גרוזמן, יצא (עם הנהג המאלתר כתבות תוך כדי נסיעה), וערך שידור חי בפייסבוק עם ה-47 הגולשים שלו שתהו אם יש קשר בין גריזמן מנבחרת צרפת לגרוזמן החב"דניק שאינו פוסק לדוש אחר עקבותיה של סופרת מאשדוד.

כשוך חמת האקסלים וכשישיית הבירות חוסלו, לקחו אחר כבוד את נתן דטנר למסעדת ׳שלייקעס׳ בבני ברק.

 

לאחר שרביב דרוקר הלם והכריז בערוץ של רמי סדן על סיום פרשת ספופה ו"המיליונים העלומים", אריה דרעי חזר לחייך ומחק את החיוכים מפרצופם של אוהדי העם איתנו.

דרעי השתתף בשמחת "ברית יצחק" לנחמניאל סבן מזכיר הישוב תל ציון וחבר מועצת עייריית ירושלים, שם נכח נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שבא אף הוא לברך.

את רב הסלבס' לשעבר יצחק פלדמן, פגשנו בכניסה לחנות הצועלנט "אצל אריה" בברכפלד. יצו שהפך לנוסע המתמיד, נוהג לעיתים קרובות לשמש כנהגו של כתב ה"בחצרות" משה ויסברג, בין נשנוש לדרניק תפסנו אותו בעיצומו של שיחת טלפון עלומה לאיש מסתורי לא פחות מעבר לים.


נוסע מתמיד נוסף הוא הצלם שלומי כהן שתוך כדי שהותו הקצרה בישראל הצליח ברוב תושייתו לאתר את גנבי "האופניים הקדושות" של בן דודו.


בשישי נצפו הירושלמים: עקיבא וייס, ארי גלהר בשוק מחנה יהודה.

רב הטוויטר ר' איציק סודרי התפנה ממשחקי היורו, ועלה לבית העלמין בסנהדריה בירושלים שם התפלל על ציונו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל

מי שהקדים את איש היח"צ מגבעת שמואל הוא העיתונאי ישי כהן שהעתיר אף הוא בתפילה להצלחה ול"סקופים"רבים בענייני אפליה וגזענות.

קולגה לשעבר של כהן, הוא העיתונאי צביקה גרוניך, שמתאקלם בצעדים מרשימים כעורך במהדורה המרכזית של מוטי לביא ברדיו קול חי.

בשעה שהש"סניקים משתטחים על הקברים, התקיים השיעור השבועי של הברנז'ה, עמירן דביר ינון ופלח וחברים בביתו של המתווך הבני ברקי שוקי סלמון.

הנגיד ר' חיים ברויאר, מברכפלד ערך וואכט נאכט, לרגל הולדת בנו בדירת הפנטהאוז שלו בברכפלד. השתתפו עסקנים ועיתונאים.

מזל טוב למנדי קוריץ לרגל נישואיו, החברים, יח"צנים,והאח, איש המחשבים של ברכפלד שלומי קוריץ, חגגו באולמי גולדן קראון באשדוד.
[

רבנים, אדמו"רים, אישי ציבור וצלמים רבים השתתפו השבוע בשמחת הבר מצווה לבנו של הצלם הוותיק עוזי ברק שנערכה בעיר בני ברק.


שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected]

סודיות מובטחת

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. משה אוסדיטשר רפורמי עם כיפה על הראש. שונא ישראל מושבע שבטנו התפוחה כנראה באה על חשבון שכלו הקט. לא לחינם הלך הזרזיז אצל העורב… לא סתם באה תוקפת החרדים גב' וינשטיין לפריץ אוסדיטשר.
    משה אוסדיטשר תוריד את הכיפה ותעבור לגור בתל אביב שם מקומך האמיתי.

    שמעון |
    הגב