אופוריה במטה קלינטון: "הילרי ניצחה" (וידאו)

שעות לאחר העימות האחרון גורמים במטה של המועמדת הדמוקרטית אמרו היום (חמישי) לאחר שהסתיים העימות השלישי והאחרון בין קלינטון לטראמפ, כי אם לא יעשו טעויות ב-19 הימים שנותרו למירוץ – קלינטון תנצח ותהפוך לנשיאה האמריקנית הראשונה. { לאחר העימות}

זחיחות ואופריה במטה קלינטון לאחר העימות.  שעות לאחר  העימות האחרון גורמים במטה של המועמדת הדמוקרטית אמרו היום (חמישי) לאחר שהסתיים העימות השלישי והאחרון בין קלינטון לטראמפ, כי אם לא יעשו טעויות ב-19 הימים שנותרו למירוץ – קלינטון תנצח ותהפוך לנשיאה האמריקנית הראשונה.

על פי הסקרים האחרונים שנערכו לאחר העימות הלילה משקפים את המגמה של השבועות האחרונים, לפיה קלינטון מובילה במירוץ באופן די ברור.

בממוצע, היא זוכה ליתרון של 6.4% על פני טראמפ ופרשנים מעריכים כי סיכוייה לנצח ולהיבחר לנשיאה ה-45 של ארה"ב, עומדים על 85%. עם זאת, התפרסמו גם סקרים שחוזים פער צמוד יותר בין שני המועמדים שעומד על אחוז אחד בלבד לטובתה ועל כך שבמדינות המתנדנדות יש מירוץ צמוד.

 

בכנס בחירות שערך הערב באוהיו, פנה טראמפ לתומכיו ולכלל אזרחי ארצות הברית ואמר שהוא יקבל ויכבד את תוצאות הבחירות ההיסטוריות לנשיאות – רק אם הוא יהיה זה שינצח בהן. בכך התייחס טראמפ לדבריו השערוריים במהלך העימות הלילה בלאס וגאס בהם סירב פעמיים להתחייב שאכן יכבד את תוצאות הבחירות לנשיאות במידה והוא יפסיד במירוץ וקלינטון תיבחר לתפקיד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.