נסיכים מתלבשים בעקבות קייט

אופנת ילדים כבר מזמן מונפת לנו מכל עבר הילדים של היום לגמרי אופנתיים והאמהות יודעות מה צו האופנה העכשווי ביותר

אופנת ילדים כבר מזמן מונפת לנו מכל עבר, הילדים של היום לגמרי אופנתיים, והאמהות יודעות מה צו האופנה העכשווי ביותר.

את ההשראה לאופנת ילדים קלאסית אנחנו מקבלים מהנסיכה קייט מדילטון ומאיוונקה טראמפ שכל יציאה שלהן עם הילדים מתוקתקת כצו האופנה ואחרי סיבוב קטן ותמונות ברשתות החברתיות הפריטים שלובשים הנסיכים הקטנים כבר נעלמים מהמדפים.

והוכחה לכך היא שביום ההולדת של הנסיכה שרלוט לבשה הנסיכה על ידי קייט קרדיגן צמר לימון בהיר, מעוטר ברקמה תכלת. הקדיגן נמכר בבית הכל בו העממי "ג'ון לואיס", המשביר לצרכן של בריטניה. כמה שעות לאחר שפורסם התמונה של הנסיכה בכלי התקשורת של בריטניה דיחחו בג'ון לואיס כי הקרדיגן אזל מן המדפים – וזה אומר עשרות חנויות ברשת .

מעצבי האופנה בארץ ובעולם מעצבים פריטים לילדים ולתינוקות וחולמים שקייט או איוונקה יתקשרו לבקש את אחד הפריטים שלהם. תשאלו את רייצ'ל ריילי, מעצבת בגדי יוקרה בריטית ללילדים שהפכה ביום אחד למעצבת מבוקשת בטיפת חלב בבריטניה.

אין ספק שילדי הנסיכה קייט הם אייקוני אופנה שלבושים תמיד כל כך מיוחד בדיוק כמו אמם. תמיד לבושים באיפוק מהודר. קייט לא תמיד קונה את הבגדים בחנויות או ברשתות בבריטניה אלה נעזרת בבגדים שנתפרים על ידי תופרים של בית המלוכה. קייט קונה את הבדים ואף מעצבת את הבגד, לפי רצונה לנסיכה שרלוט הקטנה.

לנו יש אופנה מהממת ברשתות המובחרות של בגדי ילדים והחורף הקרוב מביא איתו אופנה קלאסית ונוחה לילדים בצבעיוניות פסטלית של וורוד בהיר, שמנת, שחור וזהב. בשילוב של פליסה ושיפון.

הילדים של סולוג

"הילדים של היום מאוד מודעים ללבוש שלהם ומכירים בעובדה כי אופנה היא דרך לביטוי עצמי, לכן רשת אופנת הילדים סולוג, משקיעה את מיטב המשאבים ליצירת קולקציות אופנתיות ועדכניות שיתאימו וימצאו חן בעיניי הקניינים הצעירים ויהיו פרקטיות, לבישות ונוחות עבור ההורים."

רשת האופנה קיווי

קולקציה חגיגית ואלגנטית מאופיינת בניקיון עיצובי. קולקציית הבנות – נסיכות מודרניות, הרבה פריטים שמשלבים תחרות עדינות, טול, פליסה הדפסים בזהב ובכסף ושמלות משולבות טול ופאייטים. צבעוניות הקולקציה: לבן ,ורוד, וזהב.

קולקציית הבנים – הגברים הצעירים שבחבורה ימצאו את הלוק המושלם. שילוב של חולצות כופתרות מחויטות, ג'ינסים במגוון רחב של גזרות ושטיפות, צבעוניות הקולקציה: כחול נייבי, לבן , תכלת ואדום.

צילום: דניאל אילסטר

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.