אורבך תוקף את קבוצות הווטאסאפ החרדיות: "זבלונים"

השר אורי אורבך הודף את השמועות בפייסבוק כביכול הוא מאושפז במצב קשה "אני מאושפז מזה כמה ימים להליך רפואי לא מסובך מדי. מצבי טוב, ב"ה, והרופאים אפילו מתלוצצים איתי. – מקורבי אורבך לקוקר: "שוקל לתבוע"

בעקבות שמועות שהתפרסמו בקווי הנייעס החרדים על כך שהשר לעניני גמלאים אורי אורבך, מאושפז בבית החולים במצב קשה, הודף אורבך את השמועות בפייסבוק  "אני מאושפז מזה כמה ימים להליך רפואי לא מסובך מדי. מצבי טוב, ב"ה, והרופאים אפילו מתלוצצים איתי.

עוד הוא כותב. והנה היום, ביקר ראש הממשלה נתניהו אצל ידידי אורי אליצור, עורך "מקור ראשון", הזקוק לתפילותינו ולרחמי שמיים. מיד פורסם בקו נייעס חרדי ולאחריו ב"רוטר" ובזבלונים חרדיים אחרים ש"רה"מ ביקר אצל השר אורי אורבך המאושפז במצב קשה".

אורבך טוען כי  "עכשיו הוא  עסוק כרגע בהפגת שמועות ובהרגעת ציבור אוהביי. לא ייאמן. לסיום הוא תוקף: "איך יהודים שמתיימרים להיות שומרי תורה ומצוות מרשים לעצמם מה שאף עיתונאי חילוני, דתי או סתם בנאדם לא מעז לעשות? אז שנהיה בריאים, ושהשם ישלח לכולנו רפואת הגוף, ולרכלנים – רפואת הנפש".

מקורבי אורבך עצמם אומרים בשיחה לכתבנו אבי שיף, כי השר שוקל לתבוע את כלי התקשורת החרדים שפרסמו את הידיעה הכוזבת. ואילו העיתונאי עמית סגל כתב בתגובה: "עשרה קבין של רכילות, שקרים וטינופת ירדו לעולם, ואת כולם פחות או יותר לקחו אתרי הנייעס וקבוצות הווטסאפ החרדיות".

אורבך

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.