אורח בבעלזא: ח"כ משה גפני

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני נועד הערב עם האדמו”ר מבעלזא במעונו בירושלים ושטח בפניו את הנושאים השונים העומדים על הפרק בין היתר: בפרטי ההסכם הקואליציוני שחתמה 'יהדות התורה' מול הליכוד.

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני נועד הערב עם האדמו”ר מבעלזא במעונו בירושלים ושטח בפניו את הנושאים השונים העומדים על הפרק לאחר המפץ הפוליטי בפרישתו של ליברמן וכן את פרטי ההסכם הקואליציוני שחתמה 'יהדות התורה' מול הליכוד.

גפני ישב בחדרו של האדמו"ר במשך דקות ארוכות ושטח בפניו אאת עמדת גדולי התורה של 'דגל התורה' במגוון הנושאים העומדים על סדר יומה של היהדות החרדית בארץ.

גפני הזכיר את הגזירות הקשות על עולם התורה השרוי במצוקה כלכלית נוראית ואת הקיצוצים התקציביים האכזריים למוסדות החינוך שנגזרו על הציבור החרדי בתקופת כהונתו של לפיד בתקווה לשינוי המצב.

האדמו”ר שאל והתעניין בפרטי פרטים על דרכי ההתמודדות עם כל החזיתות שכופים עלינו אויבי הדת בארץ. גפני הציג בפניו את מגוון הדרכים החוקתיים בהם ניתן להיאבק.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תמונה קשה גפני נראה נזוף ….על הפנים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. מדוע גפני צריך לעדכן את הרבה ,ולא אייכלר…..נשמע קישקוש……כנראה ישנם חילוקי דעות שגפני הלך לישבם בהידברות…או לבקש רוטציה ליעקב אשר המסכן שנשאר בלי כלום

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב