אורי אריאל: "ישי יזרוק 3 מנדטים לפח". שטבון: "נשמש העוגן הימני של הממשלה"

קרב בימין: השר אריאל: יתכן, שישי יזרוק שלושה מנדטים לפח. בנוסף, קיימים שני מנדטים של מפלגת עוצמה לישראל, שעלולים להתבזבז גם הם, ולהיזרק לפח האשפה של הפוליטיקה, שטבון: "אתה מוזמן לשריין את בן ארי ברשימתך".

שר הבינוי אורי אריאל קרא היום בכנס המנהלים הבכירים בים המלח לאלי ישי להתאחד עם מפלגת 'עוצמה יהודית' זאת על מנת שלא לבזבז מנדטים לימין.

אריאל הוסיף, “הנקודה הבעייתית שלנו לקראת הבחירות הקרובות היא האם אלי ישי יעבור את אחוז החסימה", אמר אריאל בכנס. "אם לא יעבור, ייתכן, שיזרקו שלושה מנדטים לפח. בנוסף, קיימים שני מנדטים של מפלגת עוצמה לישראל, שעלולים להתבזבז גם הם, ולהיזרק לפח האשפה של הפוליטיקה, ולהכניס את הימין לבעיה קשה", אמר אריאל.

ראש מטה ההסברה של מפלגת 'יחד' ח"כ יוני שטבון הגיב לעמיתו לשעבר "אם עתידו האישי של בן ארי בוער לשר, הוא מוזמן לשריין ברשימת הבית היהודי כפי שמתאפשר בחוקה החדשה

שטבון הוסיף כי "מפלגת יחד היא ביתם של כל מצביעי הימין ואוהבי ארץ ישראל".

"אם עתידו האישי של בן ארי בוער לשר, הוא מוזמן לשריין אותו ברשימת הבית היהודי כפי שמתאפשר בחוקה החדשה. אנחנו עמלים בכל כוחנו על תהליך היסטורי של אחדות בין הציונות הדתית והציבור החרדי. בכך נשמש העוגן הימני והשכפ"ץ היהודי של ממשלת המחנה הלאומי הבאה. בזה אנחנו עסוקים, מבקש מהשר שלא לחבל במהלך".

נזכיר כי בשני סקרים שפורסמו השבוע מפלגת יחד עוברת את אחוז החסימה ומתבססת על ארבעה מנדטים. יתר על כן, בקונסטלציה של איחוד בין הליכוד לבית היהודי סקר פאנלס פוליטיקס מעמיד את מפלגת יחד על שישה מנדטים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.