אורי אריאל נגד נבחרת ישראל: משחקת בערב שבת וזו שערוריה

השר אורי אריאל יצא למתקפה כנגד נבחרת ישראל בכדורגל שתשחק הלילה (שבת) כנגד נבחרת קפריסין. מדובר בלא פחות משערוריה חמורה שאחראים לה ראשי ההתאחדות לכדורגל שלא מנעו את הדבר.

השר אורי אריאל יצא למתקפה כנגד נבחרת ישראל בכדורגל שתשחק הלילה (שבת)  כנגד נבחרת קפריסין.  "אינני עוקב באופן קבוע אחרי אירועי הספורט השונים, ועל כן הופתעתי לפני החג לגלות שנבחרת ישראל, האמורה לייצג בין היתר אותי וכן רבים וטובים משומרי המסורת בישראל, משחקת מחר בערב שבת קודש במשחק רשמי. מדובר בלא פחות משערוריה חמורה שאחראים לה ראשי ההתאחדות לכדורגל שלא מנעו את הדבר.

|אני בטוח שניתן היה להקדים את המשחק לפני כניסת השבת או לאחרו ביממה לפחות והעובדה שהדבר לא נעשה מבטא את הזלזול העמוק בשומרי המסורת והשבת כפי שמתבטא בענפים נוספים בספורט הישראלי. כתב אריאל

בכוונתי לפנות לשרת התרבות והספורט ולדרוש כי תפעל באופן תקיף שאירוע שכזה לא יישנה שוב."

בהתאחדות  לכדורגל הגיבו על הדברים: ״אם השר אריאל היה עוקב אחר עולם הספורט בכלל והכדורגל בפרט באופן קצת יותר סדיר, הוא ודאי היה יודע שההתאחדות לכדורגל עשתה כל שלאל ידה כדי לא לקיים את משחקי הנבחרת במועדי ישראל, בערבי שישי או בכל יום לאומי אחר. אופ״א – התאחדות הכדורגל האירופית עבור מי שאולי לא מזהה את ראשי התיבות – היא הגוף היחיד, הסוברני לקבוע את המועדים, אלא אם השר אריאל מציע שנוותר על השתתפות בטורנירים בינלאומיים".

"לפיכך, אופ״א נמנעה מלשבץ משחקים ביתיים של ישראל בימים האמורים, אבל לא התאפשר לה לסייע מעבר לכך. רגע לפני שהוא תוקף את אופ״א, כדאי שהשר אריאל יזכור שבמהלך מבצע ״צוק איתן״, התגייס ארגון הכדורגל האירופי להגן על הכדורגל הישראלי וסייע להתאחדות לכדורגל בדחיית המשחק הביתי של הנבחרת נגד בלגיה, זאת למרות העובדה שהיו גורמים לא מעטים שביקשו את רעתנו".

"ההתאחדות, כמו השר אריאל, בטוחה שניתן וכדאי לבדוק את הדברים בטרם העלאת פוסט מיותר ערב משחק הפתיחה נגד קפריסין. נבחרת ישראל מייצגת את כלל אזרחי ישראל ואת המדינה, ואין לנו ספק כי גם השר אריאל רוצה בהצלחת הנבחרת מחר ובהמשך״.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.