אורן חזן: "אדלשטיין חצוף"(וידאו)

ח"כ אורן חזן במתקפה נגד יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין: "אני נענש כבר 8 חודשים בגלל גחמה פרטית של יולי אדלשטיין. האיש סובל מאגו וקורץ לנשיאות ולשמאל. אני סולח לו-אני קצת יותר טוב ממנו, לא יקרה לי כלום אם לא אנהל את ישיבות הכנסת". {קרבות בליכוד}

ח"כ אורן חזן (הליכוד) שב ותוקף את שר הביטחון משה בוגי יעלון בראיון ל'ערוץ הכנסת' היום אמר: "פניתי לרה"מ ואמרתי שצריך להחליף את שר הביטחון, וזה לא עניין פרסונלי. כל עוד המתיישבים של חברון לא ישובו לבתים אני לא אצביע עם הקואליציה".

ח"כ דוד ביטן שהשתתף במשדר אמר: "גם אני חושב שהוא טעה בגדול בנושא הפינויים בחברון, אך לא להצביע עם הקואליציה זה מדרון חלקלק".

במהלך המשדר תקף חזן את יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין: "אני נענש כבר 8 חודשים בגלל גחמה פרטית של יולי אדלשטיין. האיש סובל מאגו וקורץ לנשיאות ולשמאל. אני סולח לו-אני קצת יותר טוב ממנו, לא יקרה לי כלום אם לא אנהל את ישיבות הכנסת".

חזן הוסיף: "שמונה חודשים לא התבטאתי כך, עד ששמעתי אותו ביום הולדת של הכנסת אומר שהוא יו"ר כנסת של חלק מח"כים. יו"ר הכנסת חצוף ואני קורא לו לחזור בו מהאמירה עלי כעשבים שוטים. אם כבוד הכנסת חשוב לו שיקרא מה כתוב עליו בויקיפדיה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.