אורן חזן בראיון ל"אקטואליק": "יולי אדלשטיין הוא סטאלין קטן"

לאחר ההרחקה מהכנסת חזן פותח את הפה בראיון ל'אקטואליק': על יו"ר הכנסת ("אדלשטיין הוא סטאלין קטן. שפל ובזוי"), על וקנין מש"ס ("בובה על חוט"), וגם לא שוכח את רחל עזריה ("רפורמית עוכרת ישראל") . צפו בראיון

הבוקר התקבלה ההחלטה המשמעותית ביותר על עתידו הפוליטי של ח"כ אורן חזן והיא – הרחקה לשישה חודשים מדיוני המליאה והועדות של הכנסת, זאת בעקבות שלל קובלנות שהוגשו עליו, וועדת האתיקה הענישה אותו בעונש החמור ביותר שניתן.

צפו בראיון:

שעה קלה לאחר מכן התפנה הח"כ המורחק לשוחח עם אתר 'אקטואליק' ואמר: "אני רוצה לנצל את הבמה ולומר ליולי אדלשטיין, נחשף פרצופך האמיתי, יולי אדלשטיין בחר בטרור הוא בחר במקום לגרש מהכנסת ומהמליאה את טיבי שמהלל שהידים, את זועבי מחבלת המרמה וזאחלקה שהורשע כבר בטרור, בחר דווקא להרחיק את הלוחם היחידי שנלחם בטרוריסטים בכנסת".

חזן המשיך לתקוף את יו"ר הכנסת ואמר "אדלשטיין שנחשף פרצופו והוא מכוון לנשיאות סגר דיל של ממש עם החכי"ם הערבים, ואמר להם אתם תצביעו במליאה כרצונכם ובסוף כשאתמודד לנשיאות אתם תצביעו לי, ואני כבר מבולבל יכול להיות שהוא רוצה לרוץ לראשות הממשלה אחרי ההקלטות שנחשפו".

חזן תקף ואמר: "כל זה נולד שקראתי לך (אדלשטיין) להתנצל בפני ראש הממשלה נתניהו שקרת לו משוגע, ואחרי שהודעת וסיפרת לכולם בגאווה שאתה סוחט את ראה"מ, תתבייש תתנצל ואל תנקום, ועוד דבר אחד אותי לא ישברו ואת הפה שלי לא יסתמו, בתוך המליאה אתה נותן להם לעשות כרצונם אבל ברחבי המליאה אני בעל הבית, אני שולט כאן ןאני אסתם להם את הפה".

לסיום אמר חזן: "אותך יולי אדלשטיין, אותך הציבור ישפוט בתור יו"ר הכנסת המביש, השפל, והציני ביותר שהיה פה בכנסת".

לשאלתנו מה דעתו על יו"ר ועדת האתיקה ח"כ וקנין משס שהגן עליו בועדת הכספים ולבסוף הרחיק אותו ענה חזן "לא מתפקידי לתת ציונים לבובות מחמד, וקנין הוא לא יותר מאשר מריונטה על חוט, ביום שוקנין הגן עלי בועדת הכספים אז הבנתי שהוא מבשל לי איזה תבשיל, את התבשיל הזה הוא הוציא היום מהתנור בהוראת יו"ר הכנסת, אבל יכול להיות שפרסונלית וקנין חובש הכיפה באמת אכפת לו ממני אבל כשיש לך בוס כמו דלשטיין שמתנהל כמו סטלין הקטן אתה לא יכול לצפות לשום דבר".

לסיום אמר חזן כי "וקנין שלוחו של אדלשטיין אגב יחד עם כל חברי ועדצ האתיקה שכולם שם שמאלנים, נציג הרשימה המשותפת, נציג המחנ"צ ונציגה רפורמית מכולנו שנאת ישראל, הם אלה שהכריעו בענייני".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תותח אורן

    חולים עליך אתה מייצג הרבה מיושבי הארץ

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב