אורן חזן התנצל בפני אלהרר במליאת הכנסת

בהודעת ההתנצלות שלו טען חזן כי לא התכוון לפגוע בחברת הכנסת קארין אלהרר והתנצל על כך שדבריו לא הובנו כהלכה

לאחר הסערה שעורר כאשר נטען כלפיו כי פגע בחברת הכנסת קארין אלהרר בשל נכותה הפיזית, ביקש היום חבר הכנסת אורן חזן למסור הודעה אישית בפני מליאת הכנסת, במהלכה הסביר את עצמו, טען כי לא התכוון לפגוע בה, והתנצל בפניה במקרה ואכן נפגעה ממנו.

"בארבעים ושמונה השעות האחרונות יש הרבה רעש והמולה שנולדה מהנושא שביקשתי לחקור את ההצבעה הכפולה שהייתה כאן בתקציב, ואיך שהוא זה גלש למחוזות אחרים", פתח חזן. "לא הייתה לי ואין לי שום טענה כלפי חברת הכנסת קארין אלהרר. אם באופן כל שהוא היא נפגעה ממני אני מתנצל. כל טענתי הייתה ועליה אני עומד הוא עניין ההצבעה הכפולה של פריג'".

חזן טען כי "הגיע הזמן שכולם קצת יורידו את הלהבות. גם השיימינג האישי שמתבצע כלפיי באיזה שהוא מובן הוא מקבל הכשר בכל במה שהיא, אבל אני סופג אותו וממשיך לעמוד ולחייך.אם יש מישהו שחושב שהייתה לי איזו שהיא כוונה לפגוע באיזה שהיא דרך בציבור בכלל ובציבור בעלי מוגבלויות בפרט, לא היה ולא נברא ולא יהיה, ואם יש מישהו שנפגע אני מתנצל".

אתמול פירסם חזן את גירסתו שלו לאירוע המביך, כאשר במהלך ההצבעות אתמול על תיקון חוק הגיוס קרא לעברה "את צריכה שעיסאווי יעזור לך?". יו"ר "יש עתיד", יאיר לפיד, המתין לסוף ההצבעות, ואז ניגש ליו"ר הכנסת יולי אלדשטיין, בדרישה שיוציא מהאולם את חזן. בשיחה שנקלטה במצלמות ערוץ הכנסת, נשמע לפיד אומר: "יולי, יושב פה חבר כנסת אחד, לועג באופן קונסיסטנטי לנכות של חבר כנסת אחר, אתה לא יכול לא לעשות משהו בנדון? הוא יושב שם וצוחק עליה".

חזן צייץ הלילה בחשבון הטוויטר שלו בתגובה לתקרית: "לפיד ובוז'י מתחרים בבכיינות. יהיר שהתבוסות הליליות לא עושות לו טוב רץ להתבכיין עלי ליו"ר הכנסת: 'תוציא אותו..תוציא אותו..', יש למישהו טישו?". בהמשך אף התקשר ראש הממשלה בנימין נתניהו אל אורן חזן ונזף בו על ההתבטאות האומללה.מנגד, אורן חזן עצמו טוען כי דבריו לא הופנו כלל לעברה של ח"כ אלהרר. בהודעה שפירסם טען כי "מכיוון ששוב השמאל וחלקים בתקשורת מנסים לשקר ולהכפיש, אז הנה האמת במלוא הדרה: מעולם לא פניתי לח"כ אלהרר ואמרתי את הדברים שנכתבו עלי, זהו שקר מוחלט".לדברי חזן, "כמי שבילה שני שליש מחייו בבתי חולים וכאח לנכה צה"ל, מעולם לא פגעתי או חלילה ליגלגתי על נכות שלה או על נכות של מישהו אחר, מי שמכיר אותי יודע שזה רחוק ממני שנות אור וכמה שינסו לטפול זאת עלי זה לא יתפוס כי זה פשוט לא נכון. אני אישית מתנצל אם מישהו נפגע כתוצאה מהפרסומים השקריים הללו, לצערי הוטעתם.

"ועכשיו להשתלשלות האירועים כפי שהיא: לפני כשבוע, בהצבעות התקציב, בזמן שדעתה של ח"כ אלהרר היתה מוסחת, הצביע במקומה ח"כ אחר, עיסאווי פריג' ממפלגת מרצ. הסרטון של ההצבעה הכפולה נשלח אלי מהעיתונאי יוסי בן עטר שחשף זאת ואני הפניתי אותו ליו"ר הכנסת ולראש הממשלה.

חזן מאשים כי "משום מה, בחרו חברי כנסת מהשמאל להראות כאילו אני יוצא נגד ח"כ אלהרר, שהיא במקרה גם נכה ולא נגד ח"כ פריג' שהצביע כפול. גם כששאלתי אתמול במליאה איפה ח"כ פריג' החליטו בתקשורת לשתול, פשוט כך,  בפי מילים שלא נאמרו על ידי, כנגד ח"כ אלהרר, שאותה אני מאוד מוקיר ומעריך.

ח"כ חזן טוען: "אז חברים, לא היה ולא נברא,  ח"כ פריג' ביצע הצבעה כפולה, שלכאורה איננה חוקית, עד שיוכח אחרת, ובמקום להוכיח כי לא כך הוא כפי שרואים בסרטון, שהוא עשה זאת בהיסח דעת בזמן שהיא עסוקה בדברים אחרים, מאשימים את השליח", אמר חזן שסיים כי "האמת היא אמת ועליה להאמר גם אם איננה נעימה לאוזני אנשי השמאל והתקשורת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.