אורן חזן לצחי הנגבי: "מתפטר מכל הועדות" (וידאו)

חזן התייצב הערב באולפן פגוש את העיתונות בערוץ 2 והודיע להנגבי שהוא מתפטר מכל הוועדות: "הוא נטפל אליי כדי לכסות על הכישלון שלו – אבל הנה: אני מודיע על התפטרותי מכל הוועדות".{ התפטר בשידור חי}

לאחר שיו"ר הקואליציה צחי הנגבי הדיח את ח"כ אורן חזן מועדת החוץ והביטחון, התייצב הערב הח"כ הססגוני באולפן פגוש את העיתונות בערוץ 2 והודיע  להנגבי שהוא מתפטר מכל הוועדות: "הוא נטפל אליי כדי לכסות על הכישלון שלו – אבל הנה: אני מודיע על התפטרותי מכל הוועדות".

"נוצרה מן מציאות שיש קואליציה של 61 ורק אורן חזן אשם", אמר חזן שלא מפסיק לייצר כותרות. הוא טוען כי שוב ושוב נטפלים רק אליו, בדיוק מהסיבה הזו. "בהצבעה שבה מגיעים 29 ח"כים בלבד ויו"ר הקואליציה נופל פעם אחר פעם הוא בוחר להסית את האש אליי".

 צפו בוידיאו באדיבות רשת

"נטפלים אליי כי זה קל", טוען חזן ומפרט, "כשהייתה הצבעה לא חוקית האשימו אותי, כשהיה את האירוע בחניון הכנסת האשימו אותי -נוצרה מן מציאות שלוקחים אותי ומוציאים כותרת".

 

"אם אין לך מחויבות אליי, הדבר הזה צריך להיות חץ דו כיווני", טוען חזן. "משמעות של הענישה הזאת של ההדחה זאת פיקציה, הרי בסוף בוועדות מדיחים לפי משמעת קואליציונית ואני גם בוועדות שאני לא חבר בהן לוקח חלק ומשתתף ואמשיך להשתתף בוועדות".

חזן ממשיך ותוקף את הנגבי ואדלשטיין וטוען כי הם ניסו וממשיכים לנסות למנוע ממנו להגיד את האמת ולהצביע על ליקויים. לטענתו הוא הפך לשעיר לעזאזל אבל ימשיך להגיד את האמת שלו ויעשה את מה שהוא חושב לנכון עבור בוחריו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.