אורן חזן: "עמית סגל רדף אותי"

כשהוא מלווה בעדת מעריצים נכנס חבר הכנסת אורן חזן לאולם הדיונים של בית המשפט, בבקשתו להעיד כנגד העיתונאי עמית סגל אותו הוא תובע בגין הוצאת דיבה בפרשת בורגס. { בבית המשפט}

ההצגה הכי טובה בעיר: כשהוא מלווה בעדת מעריצים נכנס חבר הכנסת אורן חזן לאולם הדיונים של בית המשפט, בבקשתו להעיד כנגד העיתונאי עמית סגל אותו הוא  תובע בגין הוצאת דיבה בפרשת בורגס.

"הטענה שעשיתי סמים היא טענה שקרית, לא ברחוב ולא במלון. חיפשו בכל העבר שלי, וכל מה שהצליחו למצוא הוא שני אנשים, רק שני אנשים, שטוענים טענות כאלה לגביי. שניהם משקרים",אמר היום (א') ח"כ אורן חזן בחקירתו הנגדית.

חזן התמקד בדיון כנגד עמית סגל וטען כי עמית מתנכל לו אישית. "מהרגע שנכנסתי לכנסת, עמית סגל הפנה אליי אין-ספור שאלות הזויות שכאילו לקוחות מכל מיני סרטי ג'יימס בונד… אני טוען שאני נרדף".

 

חזן התייחס לסגל וטען כי "מי שהיה הלב והמנוע ויצר את כל הסיפור השקרי והמיותר הזה זה הוא. מי שיצר את המפלצת השקרית הזאת, קוראים לו עמית סגל. וזה אדם שיש מי שיגיד שהוא היום הפרשן הפוליטי הכי גדול במדינה".

 

עו"ד נקדימון שאל את חזן  למה התכוון כשאמר כי הושקעו מיליוני שקלים בהבאת התחקיר נגדו. "האם אתה טוען שסגל קיבל ממישהו מיליוני שקלים?", נשאל חזן,  "אני לא יודע מה הוא קיבל או לא קיבל, יש נגדי פעילות בשנה האחרונה ששווה המון כסף".

במהלך עדותו חזן טען הוא מתנגד גם לסמים וגם להימורים. "אפשר לראות שהתנגדתי בכל מקום להקמת קזינו בישראל, כי ראיתי בבולגריה מה זה עושה לאנשים. הימורים זאת מחלה לכל דבר. אגב, באופן מפתיע, בערוץ 2 פתאום התפרסמה בשבוע שעבר סדרה כתבות על הימורים – לא יודע, אולי זה לא קשור למשפט הזה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אורן חזן העם איתך

  צריך לסגור את ערוץ 2
  ולהשים את עמית סגל מאחורי סוגר ובריח

  יונית לוי ערוץ 2 |
  הגב
 2. אורן חזן העם איתך

  חייבים לסגור את ערןץ 2 ולהשים את עמית סגל מאחורי סגיר ובריח

  יונית לוי ערוץ 2 |
  הגב