אורנה בנאי פרצה בבכי: "מאיר אהב ללמוד תורה" (הקלטה)

לשמוע את השחקנית הנערצת על המוני חילונים כשהיא ממררת בבכי מר על אחיה מאיר בנאי, זה אכן לא קל. האזינו לראיון כואב ועצוב על אח יקר ש"אהב ללמוד תורה, וזה כלל לא הפריע לי". {ראיון מרגש בגל"צ}

לשמוע את השחקנית הנערצת על המוני חילונים כשהיא ממררת בבכי מר על אחיה מאיר בנאי, זה אכן לא קל. האזינו לראיון כואב ועצוב על אח יקר ש"אהב ללמוד תורה, וזה כלל לא הפריע לי".

בראיון מרגש ליעל דן בגל"צ אמרה בנאי על אחיה מאיר בדמעות רותחות: "הוא כל כך אהב את החיים והוא נלחם. הוא עשה את כל מה שהוא יכול כדי להבריא, בסופו של דבר הסרטן הכריע אותו. הוא מת בבית שלו, אתנו, עם ההורים והאחים והילדים שלו, והמוזיקה שהוא אוהב".

"הוא שיתף אותנו וביקש שזה לא ייצא, הוא לא רצה שאנשים יידעו. ליווינו אותו בכל התקופה והטיפולים, ובכך שניסה להחלים – הוא האמין ממש שהוא ייצא מזה".

"הוא מאוד אהב טבע. נסע עם הילדים לטייל, עבד על דיסק בכל הכוח. ולמד תורה, הוא מאוד מאוד אהב ללמוד תורה".

המחלה של מאיר ז"ל התחילה ראשית בוושט, ואט אט התפשטה גם לכבד. אך לאורך כל התקופה הזו ועד לקו הסיום ממש, האמין בנאי שהוא ינצח את הכל ויצליח להבריא. "גם יומיים לפני, כשכבר הבין שזה הסוף – הוא אמר 'יש ניסים. אני מאמין שיהיה נס'", אמרה בנאי ופרצה בבכי חסר מעצורים.

בסוף השיחה הקשה סיפרה בנאי ליעל דן כי לפני מותו, מאיר שאל אותה אם יוכל ללמוד תורה גם לאחר המות. "אני חושבת שעכשיו הוא יושב למעלה ולומד תורה".

האחות בנאי, שחקנית ואשת בידור חילונית נערצת, נשאלה איך הגיבה לחזרתו בתשובה של האח, שאליו הצטרף גם האח אביתר – והשיבה: "לא היתה לי בעיה עם החזרה שלו בתשובה, שלו ושל אבי – אביתר. הם נשארו בקשר טוב, מהאחים שמחבקים את האחיות והאמא, עם שכל ושיקול דעת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.