אורשר השווה בין רגב לשר התעמולה הנאצי (הקלטה)

לא נרגע: בפוסט שהעלה בעבר מבקר הקולנוע הוא ביצע השוואה בין שרת התרבות והספורט מירי רגב לשר התעמולה הנאצי יוזף גבלס. {"קשקוש מבית היוצר של רגב-גבלס" }

חשבתם כי הפוסט שהעלה גידי אורשר כנגד המזרחיים הוא הפוסט היחיד שבגינו הוא הושהה? על פי חדשות 2, בפוסט אחר שהעלה בעבר מבקר הקולנוע הוא ביצע השוואה בין שרת התרבות והספורט מירי רגב לשר התעמולה הנאצי יוזף גבלס.

 האזינו לדברים באדיבות רשת

בפוסט, שפורסם לפני כחודש ונמחק, התייחס אורשר למתח שבין השרה רגב ליוצרים, ואף רמז על התנערותו ממדיניות ראש הממשלה נתניהו."כל הסרטים בשנים האחרונות אינם שמאל", טען אורשר. "מי שטוען את זה לא ראה סרטים ישראלים כבר משנות השישים. זה קשקוש פרופוגנדי מבית היוצר של רגב-גבלס ודומיה".

הפוסט שנמחק (פייסבוק)

"וכן – אני רק כותב על האיש הרע הזה וחבר מרעיו הנוראים, אבל הוא הורס לי את המדינה שאני כל כך אוהב", המשיך אורשר. "אצלי זה רק דיבורים, אצלו זה מעשים רעים. אבל לא אבדה תקוותינו, החבל מתהדק על צווארו ויום הדין מתקרב. למי שלא מאמין, תראו מה קרה לצ'אוצ'סקו, לחונטה הימנית ביוון, בארגנטינה, בצ'ילה, בפיליפינים שלא לדבר על הקומוניזם הסובייטי והגוש כולו. זה מתקרב".

 

בשיחה לחדשות 2 הגיב  אורשר, "אני לא זוכר דבר כזה, "אני לא זוכר כל מה שכתבתי. המקצוע שלי זה לכתוב. אני כותב אלפי מילים בכל יום".

אורשר לא חוזר בו מהדברים ואמר: "יש דמיון אבל  רק בפעולות… אני מקווה שהאידיאולוגיה שלה שונה, שהיא יותר אנושית… יש דמיון בין מה שקורה במקומות אחרים בעולם בשנים אחרות, ויש משהו לא טוב שקורה בארץ, והיא חלק מזה".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא לא מרוצה ממנה – זה ברור
  היא פעלה לשיפור ההסברה הישראלית – וזה דומה לפי דעתו לתעמולה – זה ברור
  הוא רוצה להשוות אותה למישהו שלילי ביותר – זה ברור
  מה שחבל , זה שבארץ יש לו במה, כי במדינה בריאה יותר הוא היה כותב את דבריו בגרפיטי ולא יותר מזה

  אורי |
  הגב