אושרה הקמת תחנת מד"א בעיר בני ברק

בוועדה לתכנון ובניה בב"ב אושרה הקמת תחנת מד"א בעיר * התחנה תוקם לצד נקודת המשטרה ברח' אבוחצירא * סיור של אנשי מקצוע נערך במקום בהשתתפות הרב חנוך זיידמן מנהל אגף תשתיות ופיתוח

תושבי בני ברק יזכו לשירותי חירום רפואיים משודרגים הודות להקמת תחנת מגן דוד אדום שאושרה בעיר.
לאחר חודשים ארוכים של דיונים, אישרה וועדת התכנון והבניה של עיריית בני ברק את הקמתה של תחנת מד"א בעיר. התחנה תוקם לצד תחנת המשטרה ברחוב אבוחצירא.
תחנת מד"א שהקמתה אושרה תשמש נקודת הזנקה לאמבולנסים וכונני מד"א והיא תסייע להזנקת הטיפול הרפואי להצלת חיי אדם בבני ברק וסביבתה, במהירות גבוהה עוד יותר.
לאחר שחברי הוועדה אישרו את הקמת התחנה, קיימו בכירים במד"א ועיריית בני ברק סיור משותף בשטח התחנה העתידית על מנת לקדם את הקמתה של התחנה במהירות האפשרית.
בסיור השתתפו בין היתר מנהל אגף תשתיות ופיתוח בעיריית בני ברק, הרב חנוך זיידמן, מנהל מערך החשמל בעיר הרב אהרון מכלוף, אדריכל המבנה מתי קרייזמן, ונציגי מד"א מנהל מרחב דן יוסי כהן וסגנו מר מיקי סגל, מנהל מחלקת בינוי מאיר פרץ ועוזרו יוסי ברכה וכן יועץ מד"א למגזר החרדי יענקי ביכלר.
במהלך הסיור התקבלו ההחלטות המקצועיות הנוגעות להקמת התחנה וסוכמו צירי הכניסה ויציאת האמבולנסים ורכבי החירום מהתחנה.
במד"א ובעיריית בני ברק מאמינים כי הקמתה של התחנה תסייע לקצר יותר את זמן הגעת האמבולנסים לזירות ואירועי החירום ובכך יינצלו חיי אדם רבים.
מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין: "העיר בני ברק, כעיר גדולה בישראל מצטרפת בזאת ל126 תחנות ונקודות הזנקה של מד"א ברחבי ישראל. הקמת התחנה תאפשר למד"א להגיע במהירות רבה עוד יותר לאירועי החירום ובכך למקסם את היכולת להציל חיי אדם".
ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט: "האישור של וועדת התכנון והבניה של העירייה, להקמת תחנת מד"א בעיר, תשפר את המוכנות לשעת חירום בכלל, ואת ההתנהלות היומיומית בעיר בפרט. אמנם, מד"א באמצעות הכוננים הרבים מגיע כיום במהירות גבוהה לכל אירוע, אבל אין ספק שהקמת התחנה תאפשר לצמצם עוד יותר את זמן הגעת האמבולנסים עם מלוא הציוד ההכרחי, ובכך יאפשרו לתושבי העיר לקבל את השירות במהירות גבוהה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.