אושרה תוכנית תב"ע בעמנואל – שיאפשר את הרחבת כל הדירות ביישוב

תוכנית תב"ע 120/9 שאושרה בעמנואל תביא רווחה לכלל התושבים בעיר שיתאפשר להם לבנות 60 מ"ר נוספים בדירותיהם * ראש מועצת עמנואל: "התב"ע שאושרה תאפשר לכל התושבים, ותיקים וחדשים להרחיב את דירותיהם"

תושבי עמנואל קיבלו בברכה את הבשורה על אישורה של תב"ע 120/9 ביישוב – דבר שיאפשר את הרחבת והגדלת כל הדירות ביישוב ב-60 מ"ר נוספים. התב"ע החדשה שאושרה תחול על כל הדירות ביישוב, הן הוותיקות והן החדשות.
ראש מועצת עמנואל הרב עזרא גרשי בירך על התוכנית שאושרה ואמר: "עמנואל מצויה בתנופת התפתחות ושגשוג בכל התחומים. התב"ע שאושרה תאפשר לכל התושבים בעיר להרחיב את דירותיהם ב-60 מ"ר נוספים ובנוסף לכך בוצע רישום שני על כל הדירות בעמנואל דבר המאפשר קבלת משכנתאות והתרי בנייה נוספים ".
ביישוב עמנואל כל היתרונות של מקום בסגנון כפרי שתושביו חרדים. נכון להיום מתגוררות במקום כמעט אלף משפחות. בעמנואל בתי כנסת, כוללים, משפחתונים, גני ילדים ומעון, תלמודי תורה ובית ספר בית יעקב.
העובדה כי במקום קיימות קהילות מגוונות לכל סוגי הקהילות מעניקה אף היא תחושת שייכות לכל עדה ומגזר בקרב ציבור שומרי התורה והמצוות.
בעמנואל שטחים ירוקים רבים ומרווחים, גינות נוי ומשחקים המעניקים מענה למשפחות ברוכות הילדים.
בסמוך לעמנואל קיים אזור תעשיה מצליח שמביא אף למקומות תעסוקה מגוונים, כמו מרכזי קניות ותעסוקה קרובים.
תושבי עמנואל נהנים מאויר נקי וצלול ומנוף עוצר נשימה. תחבורה ציבורית סדירה מובילה את התושבים למרכז הארץ ובהם תחבורה סדירה לבני ברק המרוחקת מרחק כחצי שעת נסיעה.
לאור העובדה שבמשך מספר שנים שלא נבנו ביישוב דירות, הרי שצבר המתעניינים בפרויקטים הנבנים כיום ביישוב גודל והולך, בשל איכות החיים המוצעת במחירים שפויים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.