אזולאי הודיע: "לא מתפטר מהכנסת"

לאחר ההודעה שפורסמה כביכול השר אזולאי יתפטר מתפקידו, לפני זמן קצר הודיע השר לשירותי דת ח״כ דוד אזולאי כי אין כל שחר לשמועה על התפטרות צפויה מהכנסת

פראסה ומבוכה בלשכת דרעי: לאחר ההודעה שפורסמה כביכול השר אזולאי יתפטר מתפקידו, לפני זמן קצר הודיע השר לשירותי דת ח״כ דוד אזולאי כי אין כל שחר לשמועה על התפטרות צפויה מהכנסת, "עמדתי ואני עומד בקשר רציף עם יו״ר התנועה הרב אריה דרעי ואנחנו מתואמים באופן מלא", כתב אזולאי, אך הודעה זאת סותרת שכן ברק סרי יועצו של דרעי אישר לכתב הפוליטי של "קול ברמה" את הפרסום על כך שאזולאי מתפטר לטובת בנו.

"בכוונתי להגיע ולהשתתף בהצבעות בשבוע הבא בכנסת" הוא הוסיף.

עמית סגל שחשף את דבר ההתפטרות כתב בטוויטר כי "בעקבות הפרסום, אזולאי הזועם מסביר שאין בכוונתו להתפטר ושהכוונה לא הייתה לפנות מקום לבנו. כנראה שרוח הקודש הביאה להתפטרות נציגי ש״ס עד לינון אזולאי במהלך השעות האחרונות".

מוקדם יותר צייץ יוסי אליטוב בדף הטוויטר כי, "השר אזולאי יצא היום מבית החולים וחזר לביתו בצפון. האם מישהו עדכן אותו על ההתפטרות הקרובה?", תהה אליטוב תוך שהוא מפנה ביקורת לחורשי רעתו של אזולאי.

לאחר שאזולאי הכחיש את דבר התפטרותו ניתן לתהות: מי הוציא את ההודעה על כך שהוא מוחלף – ועוד על ידי בנו הצעיר? העיתונאי יעקב גרודקה חשף ב"קול ברמה"; "ברק סרי אישר לי היום את הפרסום על כך שאזולאי מתפטר לטובת בנו, לא מובן לי למה הם עכשיו מכחישים את זה".

מוקדם יותר דיווח עמית סגל בערוץ 2 כי שר הדתות דוד אזולאי מסיעת ש"ס, המאושפז בבית חולים מזה מספר שבועות בשל מחלה – יתפטר מהכנסת. במקומו ייכנס בנו ייכנס ינון אזולאי.

ינון משמש בשנתיים האחרונות יועץ בכיר של השר דרעי.

על פי הדיווח, התפטרותו של אזולאי תקל על דרעי בהעברת חוק המרכולים שיובא להצבעה בשבוע הבא. אזולאי לא יכול לצאת מבית החולים לכנסת, ולפיכך הוחלט שיתפטר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.