"אזרח שוויץ ומנהל הפקות מבלגיה חיסלו את המהנדס"

כמה ימים לאחר החיסול המיסתורי, ממשלת תוניסיה הודיעה היום (שני) כי "אדם בעל אזרחות שוויצרית חשוד במעורבות בחיסול מוחמד א-זווארי וכי תמונתו של חשוד נוסף – בלגי ממוצא מרוקני – נשלחה לאינטרפול" . { החיסול המיסתורי}

כמה ימים לאחר החיסול המיסתורי,  ממשלת תוניסיה הודיעה היום (שני) כי "אדם בעל אזרחות שוויצרית חשוד במעורבות בחיסול מוחמד א-זווארי וכי תמונתו של חשוד נוסף – בלגי ממוצא מרוקני – נשלחה לאינטרפול".

 

מהחקירה עולה כי האזרח הבלגי החשוד בחיסול הוא בעל חברת הפקות בתחומי התרבות והתקשורת – חברה שעבורה עבדה העיתונאית והצלם העצורים, שאף ראיינו את א-זווארי לפני החיסול.

 

בסוף השבוע, יומיים לאחר החיסול מטווח קצר של א-זווארי, חשפה הזרוע הצבאית של חמאס פרטים חדשים על המהנדס ועל המסלול שעבר בשנים האחרונות, ואף פונה במסר ישיר לישראל לגבי המשך פרויקט הכטב"מים.

 

בהודעה ציינו כי בחיסולו של א-זווארי ישראל ניסתה "לעצור את פרויקט הפיתוח הגדול ביכולות של גדודי אל-קסאם בתחום הכטב"מ". עוד הוסיפו בהודעה: "אבל מה שהורגיך לא ידעו הוא שאתה לא היית לבדך בתחום הזה. הקמת בניין שכבר הושלמה בנייתו בעזרת מי שמעלים אותו על נס. נוח על משכבך בשלום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.