אז מי המנצחים? הרשימה המלאה

הם פתחו שמפניה אתמול וסיכמו חודשים ארוכים של קמפיין לבחירתם: אלה הם ראשי הערים הנבחרים בבחירות לרשויות המקומיות אמש. ומי עולה לסיבוב שני?

אבן יהודה – אברהם הררי

אופקים – איציק דנינו

אורנית – ניר ברטל

אילת – מאיר יצחק הלוי

אלעד – ישראל פרוש

אריאל – אלי שבירו

אשדוד – יחיאל לסרי

אשכול – גדי ירקוני

באר טוביה – יעקב אביבי

באר יעקב – ניסים גוזלן

באר שבע – רוביק דנילוביץ'

בית אל – שי אלון

בית אריה-עופרים – יהודה אליהו אלבוים

בית שאן – ז'קי לוי ביתר עילית – אפרים מאיר רובינשטיין

בני ברק – אברהם רובינשטיין

בני שמעון – ניר זמיר

גבעת שמואל – יוסף ברודני

גבעתיים – רן קוניק

גדרה – יואל גמליאל

גלבוע – עובד נור

גליל עליון – גיורא זלץ

גני תקווה – ליזי דלהריצ'ה

דימונה – בני ביטון

הר חברון – יוחאי דמרי

הרצליה- משה פדלון

זכרון יעקב – זיו דשא

חבל יבנה – משה ליבר

חדרה – צביקה גנדלמן

חולון – מוטי ששון

חוף הכרמל – אסיף איזק

חיפה – עינת קליש-רותם

חצור הגלילית – שמעון סוויסה

טבריה – רון אהרון קובי

טירה – מאמון עבד אלחי

יקנעם – סימון אלפסי

ירוחם – טל אוחנה

כוכב יאיר צור-יגאל – יובל ארד

כפר קאסם – עאדל בדיר

כפר שמריהו – סרג' איזידור קורשיא

כרמיאל – משה קונינסקי

לב השרון – עמיר ריטוב

לוד – יאיר רביבו

מגדל העמק – אלי ברדה

מגדל שמס – דולאן אבו סלאח

מודיעין – חיים ביבס

מודיעין עילית – יעקב אשר גוטרמן

מטה אשר – משה דוידוביץ

מטה בנימין – ישראל גנץ

מעלה יוסף – שמעון גואטה

מצפה רמון – רוני מרום

נהריה – רונן מרלי

נס ציונה – שמואל בוקסר

נצרת – עלי סלאם

נשר – רועי לוי

נתיבות – יחיאל זוהר

נתניה – מרים פיירברג-איכר

סביון – מוטי לנדאו

סכנין – סאפוואת אבו ריא

עומר – פיני בדש

עין קנייא – וואיל מוגרבי

עכו – שמעון לנקרי

עמק הירדן – עידן גרינבאום

עפולה – אבי אלקבץ

ערבה התיכונה – אייל בלום

ערד – ניסן בן חמו

פרדסייה – טל גורקי

פתח תקווה – רמי גרינברג

קצרין – דימיטרי אפרצב

קרית אונו – ישראל גל

קרית ארבע – אליהו ליבמן

קרית מוצקין – חיים צורי

רמלה – מיכאל וידל

שדרות – אלון דוידי

שלומי – גבי נעמן

שער הנגב – אופיר ליבשטיין

תל אביב – רון חולדאי

תמר – דב ליטבינוף

 

סיבוב שני:

גליל התחתון – בגלל מאית האחוז, שלמה ניצן פלג (39.99%) / אשר כהן (22.6%)

חוף אשקלון – איתמר רביבו / דודי סעדה

יהוד – יעלה מיעל מקליס / יוסי בן דוד

ירושלים – משה ליאון / עופר ברקוביץ'

צפת – שוקי אוחנה / נחמן גלבך

קדימה-צורן – יצחק גולברי / קרן גרין

ראש העין – שלום בן משה / רז שגיא

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.