אחיינו של ישי: "אלי הראה לרב מאזוז את הסרטונים"

הטלטלה בש"ס: לפני כשבועיים וחצי, עוד בטרם הפיצול בין דרעי לישי, שוחח עובדיה שעשוע, אחיינו של ישי המקורב אליו פוליטית, עם פעיל בש"ס. השיחה מגלה מעט על מאחורי הקלעים קודם חשיפת הקלטת.

במקביל לדרמה המתחוללת בתנועת ש"ס , ב'ערוץ 10 חשפו הקלטות חדשות המעניקות זווית נוספת לפילוג הגדול שמשסע בימים אלה את החברה החרדית.

לפני כשבועיים וחצי, עוד בטרם הפיצול בין אריה דרעי לאלי ישי, שוחח עובדיה שעשוע, אחיינו של אלי ישי המקורב אליו פוליטית, עם פעיל בש"ס. השיחה מגלה טפח מהצדדים הפחות סימפטיים של הפוליטיקה החרדית.

שעשוע: "ישי אמר לי 'עד השנה של מרן אני לא עושה כלום, לא מדבר שום דבר'. אחרי השנה של מרן הוא גם לא דיבר אבל לאט לאט ברגע שהוא רואה שדוחים אותו תמיד כמו שעשו לו בשבעה… אז עכשיו הוא מתחיל, רוצה לפתוח בחיים חדשים".

 

פעיל ש"ס: "אז מה שאתה אומר עכשיו שהוא יילך ויפתח ויוציא את כל ה… נראה לי זה לא הגיוני".

שעשוע: "תשמע, אם הוא לא יקבל את התנאים יהיה פיצוץ גדול. כל הציבור החרדי, זה יהיה משהו הזוי שגם אני ואתה לא נאמין שזה יקרה (…) ברגע שהרב מזוז (פטרונו של ישי) מוציא את הסרטונים… הוא לא הראה לו הכל, באותו הרגע הרב מזוז אמר לו: 'תפתח (מפלגה), אני איתך, אבל נעשה את זה לאט לאט…' זה בעריכה, בגרפיקה".

 

פעיל ש"ס: "עכשיו זה נמצא בעריכה ובגרפיקה? זה מה שאתה אומר?".

עובדיה שעשוע: "יש כמה, בוא נגיד יש כמה. כל פעם מצטרפים עוד. יש לו המון. הוא לקח הקלטות… מלפני 10 שנים, עוד כשאריה נכנס לכלא… את כל הדיבורים של מרן, כל מה שהיה, הכל, הכל כלול… הוא עושה, אתה מבין…. אפילו שאמרו לו 'חילול השם' וזה וזה וזה, אבל ברגע שנצטרך – אם לא אז הוא ידבר עם ערוץ 2 או ערוץ 1 או כל הערוצים ביחד. אם הם נפגשים למשל והכל מסתדר – מה טוב, אם לא – זה שיקולים שלו. הוא לדוגמה, אם יש מלחמה עם 2 אנשים, נלחמים, נלחמים עם סכינים, לא מצליחים – רובים, לא מצליחים – טילים, לא מצליחים – נותנים את האטום בסוף. למי שיש את האטום, הוא מנצח".

 

פעיל ש"ס: "אתה מבין שמה שאתה אומר זה סחיטה כאילו? זו סחיטה באיומים מה שאלי ישי הולך לעשות?"

שעשוע: "אה… סחיטה לא סחיטה…"

פעיל ש"ס: "סחיטה באיומים…"

שעשוע: "סחיטה לא סחיטה – יש לו רבנים, את הרבנים שלו, הרבנים אומרים לו מה לעשות.

בהמשך, משתחלת לשיחה גם דמות מפתיעה, מהעולם התחתון.

שעשוע: "בעזרת השם אם לא יהיה שלום כמו שהיה לפני שבועיים, אחד מטומטם מהאנשים של אריה, חולה נפש אמר לו 'שמע, אם אלי פותח מפלגה – אני דוקר אותו'. פחות מ-10 שעות שקיבלנו את הפרסום הזה, אנשים של רוזנשטיין כמעט הלכו לחסל אותו".

 

פעיל ש"ס: "אנשים של מי?"

שעשוע: "אנשים של רוזנשטיין".

פעיל ש"ס: "מה הקשר? למה אלי ישי מחובר גם לרוזנשטיין?"

שעשוע: "הוא ורוזנשטיין כמו כמו משפחה שלנו, ויש לו עוד הרבה אנשים חמומי מוח ששמעו את הדבר הזה והתעצבנו".

מלשכת אלי ישי נמסר:  מי שמכיר את האנשים המדוברים בכתבה מבין שהם לא קשורים לא למפלגת העם איתנו ובטח לא לאלי ישי.
מלשכת אלי ישי נמסר בתגובה: "מי שמכיר את האנשים המדוברים בכתבה מבין כי אינם לא קשורים לא למפלגת העם איתנו ובטח לא לאלי ישי".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ואחרי זה ישי המאפיונר יגיד שזה לא הוא….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. תראו איך הגלגל מתהפך (ממש כמו דאע"ש) זה פשוט מדה נגד מדה, עונש ישר משמים, אחרי שש"ס ברשותו פגעו וביזו הרב הצדיק אמנון יצחק שליט"א (ממש כמו דאע"ש) בורא עולם מחזיר להם…. זה ממש מדה נגד מדה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב