אחרי אלעד • מקורבי צביקה כהן: כהן שוקל בימים אלו את המשך דרכו בש"ס

אחרי שהובהר כי צביקה כהן לא יהיה מועמד ש"ס לראשות העיר אלעד, אומרים מקורבי ראש עיריית אלעד לשעבר בשיחה ל'קוקר' כי הוא "פגוע מאוד מהחלטת ש"ס להוריד אותו מהמירוץ לראשות העיר אלעד". לדברי המקורבים, כהן שוקל בימים אלו את המשך דרכו בתנועת ש"ס.

יצוין כי יו"ר תנועת ש"ס, חבר הכנסת אריה דרעי, היה אמור להתארח אצל צביקה כהן בשבת האחרונה, לכבוד שבת החתן לבנו של כהן, כשברקע היה בוחן את רוח הרחוב האלעדי, לקראת ההחלטה להריץ את כהן לראשות העיר. אך ברגע האחרון ובמפתיע ביטל דרעי את השתתפותו בשבת.

ל'קוקר' נודע כי לאור ההחלטה שלא להריץ את כהן, ישנה אכזבה קשה בביתו של רב העיר האשכנזי הרב גרוסמן. מקורבי הרב מסרו ל'קוקר', כי הם מקוים שההחלטה אינה סופית, ואם כן – תהיינה השלכות לגבי תמיכת הרב במועמד ש"ס לראשות העיר.

מי שמסתמן, נכון לימים אלה, כי ירוץ לראשות העיר מטעם ש"ס, הוא ניסים דהן, יו"ר הוועדה הממונה של קציר-חריש, ולשעבר שר הבריאות מטעם תנועת ש"ס.

ר"ע אלעד יצחק עידן, התייחס בראיון פרידה לתוכנית פילפוליטיקה ברדיו 'קול ברמה 'לאפשרות להריץ את דהן. "נסים דהן לא הצליח בחריש שלא גרים בה אנשים, איך יצליח בעיר שגרים בה אנשים?", שאל.

מש"ס מסרו בתגובה ל'קוקר': "טרם התקבלה ההחלטה".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מקום המושחתים האלו הוא רק בית סוהר או גירוש ממדינת ישראל. אנטי ציונים טפילים הם אויבינו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מי אויבינו גם המזרוחניקים באו ומכרו שהם ציונים ותראה מה איתם עכשיו כל משפחה נושר + תפסיק דבר שטויות

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב