אחרי בחירת ליאון: ליברמן השאיר את החרדים ללא חוק גיוס

החרדים הם המפסידים הגדולים מהתפטרותו של ליברמן,לאחר שכבר נתנו את כל נשמתם לבחירת ליאון, הותיר ליברמן אדמה חכורה ללא חוק גיוס

הפרשן הפוליטי זאב קם מנתח כי החרדים הם המפסידים הגדולים מהתפטרותו של ליברמן,לדבריו, "גפני וחבריו התאבדו על בחירתו של משה ליאון מתוך הנחה/תקווה שלאחר מכן אפשר יהיה לסגור את ענייני חוק הגיוס". אלא שליאון נבחר, לשמחת ליברמן, ושנייה לאחר מכן ההתפטרות של ליברמן זרקה את חוק הגיוס של החרדים לכל הרוחות.

ליברמן עצמו התייחס לחוק הגיוס "אם הוא יעלה להצבעה איך שהוא אנחנו נצביע עבורו, אם ישנו בו פסיק הוא לא יעבור, כי אני מזכיר לכם שצריך גם את קולות האופוזיציה כדי שהחוק הזה יעבור".

צילום תמונה – שלומי כהן

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ברוך שפטרנו מליברמן, שר גזען ומושחת שדרדר את הפוליטיקה הישראלית. שאר שרי הממשלה צריכים ללכת אחריו, להתפטר גם הם ולפטור אותנו ממשלה רעה, חולה בשחיתות, גזענות וחוקי נאמנות

  ברוך שפטרנו מליברמן, שר גזען ומושחת שדרדר את הפוליטיקה הישראלית. שאר שרי הממשלה צריכים ללכת אחריו, להתפטר גם הם ולפטור אותנו ממשלה רעה, חולה בשחיתות, גזענות וחוקי נאמנות…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אין אזרח במדינה שמצטער על התפטרותו. הממשלה הימנית ביותר תוכל לתפקד גם בלעדיו. הציבור לא ייתן קרדיט למי שמעדיף תרגילים פוליטיים לצבירת נקודות על פני שיקולים לאומיים

  אין אזרח במדינה שמצטער על התפטרותו. הממשלה הימנית ביותר תוכל לתפקד גם בלעדיו. הציבור לא ייתן קרדיט למי שמעדיף תרגילים פוליטיים לצבירת נקודות על פני שיקולים לאומיים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אנו מחויבים לשמור על המסורת, על הקבלה איש מפי איש, ולהתבדל ככל האפשר

  חברה- חייבים להתעורר!!!! אנו מאמינים בני מאמינים בדרך שלנו, [דרך מרן ר' שמואל זצוק"ל] כי היא אכן הדרך הנכונה, היא המסורה מסיני!!! אנו רואים את המצב של היום כעוד ניסיון, אברהם אבינו היה צריך לעבור עשרה ניסיונות, קשה להתבטאות אך 'בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו והקב"ה מצלינו מידם', כשאנו מתפללים להקב"ה אנו מבקשים שכל המתרחש יהיה לחסד ולטובה.

  גם "אנו לא מחויבים להצליח אלא לפעול", אנו עשינו את המוטל עלינו, וכמובן שרואים את כח הציבור של בני התורה זה משפיע. ודבר זה הוא חשוב מאוד. ובוודאי שזה משפיע גם בעניין חוק הגיוס והזימה בפועל ממש, ודברים אחרים, שהם יודעים שישנו ציבור גדול שעומד מנגד ואינו מוכן להתפשר בשום אופן. ואולי בדרכים נוספות זה יוכל להועיל. וכבר היה לעולמים שהיה נראה דברים שהם לרעה ח"ו ולא יכול להיות יותר גרוע, ודווקא מאותו מקום צמחה ישועה גדולה. בוודאי שהכל הולך עם השגחה פרטית.

  ועוד דבר אחד חשוב לדעת, רק דרכינו [ללחום נגד מדינת השמד], [ןללחום נגד גיוס השמד/ כולל גם נגד גיוס בנות] היא דרך האמת, ואנו מחויבים לשמור על המסורת, על הקבלה איש מפי איש, ולהתבדל ככל האפשר, וכמובן בעניין חוק הגיוס החדש, שחייבים מסירות נפש גמורה כנגד זה. ותפקידינו כעת, הוא 'ויחזור לתלמודו' אמיתי עם כל ה'ברען' והשקיעות, וכמובן שאין כעת מה להשפיע יותר"

  ברוך שפטרנו מרשע אכזר הזה. – הודו לד' כי טוב כי לעולם חסדו.

  וְהִיא שֶׁעָמְדָה לַאֲבוֹתֵינוּ וְלָנוּ
  שֶׁלֹּא אֶחָד בִּלְבָד עָמַד עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ
  אֶלָּא שֶׁבְּכָל דּוֹר וָדוֹר עוֹמְדִים עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ
  וְהַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מַצִּילֵנוּ מִיָּדָם.

  אנו מחויבים לשמור על המסורת, על הקבלה איש מפי איש, ולהתבדל ככל האפשר |
  הגב
 4. ברוך שפטרני מרשע אכזר הזה. - הודו לד' כי טוב כי לעולם חסדו. וְהִיא שֶׁעָמְדָה לַאֲבוֹתֵינוּ וְלָנוּ שֶׁלֹּא אֶחָד בִּלְבָד עָמַד עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ אֶלָּא שֶׁבְּכָל דּוֹר וָדוֹר עוֹמְדִים עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ וְהַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מַצִּילֵנוּ מִיָּדָם.

  ברוך שפטרנו מרשע אכזר הזה. – הודו לד' כי טוב כי לעולם חסדו.

  וְהִיא שֶׁעָמְדָה לַאֲבוֹתֵינוּ וְלָנוּ
  שֶׁלֹּא אֶחָד בִּלְבָד עָמַד עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ
  אֶלָּא שֶׁבְּכָל דּוֹר וָדוֹר עוֹמְדִים עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ
  וְהַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא מַצִּילֵנוּ מִיָּדָם.

  "דֶּרֶךְ רְשָׁעִים צָלֵחָה" |
  הגב