"אחרי הבחירות, סילקו אותנו מבלפור למלון"

במהלך המפגש עם תושבים בעמונה, ניסה ראש הממשלה בנימין נתניהו להסביר לתושבי המאחז הבלתי חוקי על הקושי בלאבד בית, אך מעד בלשונו. { נתניהו לתושבי עמונה}

במהלך המפגש עם תושבים בעמונה, ניסה  ראש הממשלה בנימין נתניהו להסביר לתושבי המאחז הבלתי חוקי  על הקושי בלאבד בית "אני מבין מה זה לאבד בית. אחרי בחירות 99', בהתראה אפסית, פשוט סילקו אותי ואת משפחתי מהבית בבלפור. ככה, עם כל החפצים, פשוט נזרקנו לרחוב. נאלצנו ללכת לשרתון פלאזה, זו תחושה נוראית". כך  אמר נתניהו, לפי הפרסום הבוקר (רביעי) ב"ידיעות אחרונות".

התושבים אמרו לראש הממשלה בפגישה שהתקיימה בין שבת לראשון בלשכתו בירושלים, כי אין מקום להשוואה, חלקם התחלחלו.

במערכת הפוליטית הגיבו לדברים ומתחו ביקורת חריפה על ראש הממשלה נתניהו. חברת הכנסת ציפי לבני מהמחנה הציוני צייצה בחשבון הטוויטר שלה: "צודק, באמת מצב דומה. בשני המקרים הם מתעקשים ועושים הכול להישאר במקום שהם לא צריכים להיות בו – וכולנו משלמים את המחיר".

 

"אם אין לחם תאכלו עוגות, אם אין מעון תגורו בסוויטה", כתבה חברת מפלגתה איילת נחמיאס ורבין, ומירב מיכאלי הוסיפה כי "זו הסיבה שצריך הגבלת כהונה לשתי קדנציות".

 

"כשהייתי בת 14 עלינו ארצה ועזבנו דירה גדולה במרכז מוסקבה ברובע השגרירויות, לטובת חדרון במרכז קליטה במלון דיפלומט בירושלים", כתבה חברת הכנסת קסניה סבטלובה (המחנה הציוני). "ועדיין, יותר מביבי".

 

"פעם גם אני נאלצתי ללכת לשרתון פלאזה", כתבה בחשבון הטוויטר שלה יו"ר מרצ זהבה גלאון. "תחושה נוראית. המיטה חורקת, בר הסלטים יבש ויומרני וסלסלת הלחמים הייתה בתשלום. הלשנתי לשגיא כהן". גלרון הוסיפה כי "זה מזכיר את הפעם שנתניהו טען שהוא וכחלון 'התחילו מלמטה'. האיש איבד בוחן מציאות. הוא לא יודע איך אנשים חיים כאן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.