אחרי הבצל: בני אלבז מתפייס עם דרעי (וידאו)

לאחר סערת הבצל, זמר הבית של תנועת ש"ס לשעבר בני אלבז שולח מסר מפויס ליו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי ,אותו תקף במילים בוטות רק לפני כמה חודשים . צפו.

לאחר סערת הבצל, זמר הבית של תנועת ש"ס לשעבר בני אלבז שולח מסר מפויס ליו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי ,אותו תקף במילים בוטות רק לפני כמה חודשים במהלך ראיון לערוץ 2.

בסרטון שתועד ממקום מגוריו בארה"ב אלבז שולח את תנחומיו למשפחת דרעי וליו"ר על פטירת אמם. "אני שולח את תנחומי למשפחת דרעי על פטירת האם הצדקנית", אומר אלבז ומוסיף מסר של פיוס: "מעולם לא עזבתי את ש"ס. התנועה יקרה לליבי", מציין אלבז
(צילום: קבוצת המטבחון)

לאחר הבצל: זמר הבית של תנועת ש"ס לשעבר בני אלבז שולח את תנחומיו למשפחת דרעי וליו"ר על פטירת אמם בצירוף סרטון היישר מארה"ב (צילום: קבוצת המטבחון)

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ חמישי 11 מאי 2017

רק לפני מספר חודשים, בתכנית "אנשים" עם חיים אתגר, שודר ריאיון מיוחד עם בני אלבז, שחושף לראשונה תמונות מתוך צילומי קליפ בחירות שערך עם דרעי, במהלכו נדרש מנהיג המפלגה לבכות על פטירתו של מרן באמצעות בצל..
זמר הבית של ש"ס בני אלבז שנמצא במחלוקת כספית עם אריה דרעי הקליט לאחר פטירתו של הרב עובדיה קליפ לזכרו. דרעי מתועד במהלך צילומי קליפ לשיר יחד עם אלבז, בכדי להדגיש את אהבתו למרן.


כשהמצלמות נדלקות והקלטת הקליפ בעיצומה, דרעי נתבקש לבכות, אלא שהצילומים מתארכים והדמעות לא זולגות,  בשלב הזה עובדי ההפקה ספקו לדרעי בצל, שזרעו דמעות.

ספי שקד מנהל הקמפיין של דרעי הגיב: "אני, כמנהל מקצועי, לא הייתי מרוצה מהתוצאות שהתקבלו, גם בגלל תאורה וגם סיבות אחרות.

הוא בכה ובכה ובכה כמה שעות, ומה לעשות באיזשהו שלב היה צריך להחזיר אותו לראש הזה. אני הצעתי את הבצל, בסוף אחרי שניה, לא השתמשו יותר בבצל הזה. אני עד שהוא בכה, וזה כאב לו, וזה כואב לו עדיין, וזו האמת.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא צריך טובות, תשאר שם ותשב בשקט, ברוך שפטרנו מעונשך
  תנסה להוציא בית ממשהו אחר… אולי מאלי ישי
  די נגמר, אתה שייך לאתמול, אנחנו מזמן התקדמנו

  חבקוק |
  הגב
 2. מפגר.

  "אני ממשיך עם שס", אתה לא יודע ששס זה דרעי ודרעי זה שס.

  חלאס, כשדרעי נכנס לשס, אז שס זו מאפייה וגמרנו.

  אלי ישי מתתגעגעים אליך |
  הגב
 3. בני אלבז מזכיר לי את אילן דזי..חחחח… פיצול אישיות אותה מחלה.

  יעקב |
  הגב