אחרי המעצר הברוטאלי של פעיל הימין בעז אלברט בביתו ביצהר התכנסו אמש מאות פעילים ליד ביתו • צפו בוידאו המזעזע מהמעצר ובגלריית תמונות

אחרי המעצר הברוטאלי בחמישי בערב, של פעיל הימין בעז אלברט בביתו בישוב יצהר התכנסו אמש (מוצ"ש)
מאות פעילי ימין בבית, אל מול אוגדת איו"ש. כוחות משטרה, יס"מ, מג"ב וצבא נכחו במקום. ההפגנה התקיימה באישור צה"ל והמשטרה.
ההפגנה באה עקב המעצר האלים שביצעו כוחות המשטרה בביתו של אלפרט בערבו של יום חמישי, עקב כך שבשבועות האחרונים ניתן לאלברט (40) בעל משפחה ואב לשישה צו מנהלי, אשר חתום בידי אלוף פיקוד המרכז ניצן אלון אשר חותם באופן קבוע צווי הרחקה וגירוש מסוג זה.
לצו, אשר "מזכה" בעליו בהרחקה מאזור מגוריו ללא סיבה, אין כל עילה לכאורה, כך טוענים כל מכריו של האיש. אי לכך הכריז אלברט כי אין בכוונתו להישמע לצו, וכי אם ברצון המדינה לגרשו משטחי יו"ש יהיה עליה לבוא ליישוב להוציאו. בפעם הראשונה הגיעו לעוצרו לקראת הערב דרך הכפר הערבי עינבוס השוכן למרגלות היישוב, ולאחר שנתברר כי יש תקלה טכנית בצו – שוחרר לביתו.
ימים לאחר מכן תוקן הצו, אך אלברט הודיע כי אין בכוונתו להישמע לצו.

ביום חמישי בערב, קרוב ל-20:30, זיהו תושבי גבעת התקומה (גבעה מגבעות יצהר שם מתגורר בעז אלברט), כוחות גדולים של משטרה ויס"מ המגיעים במהירות לביתו. הכוחות התפרצו בבהלה לבית, כשהילדים צורחים מפחד. כמה מהשוטרים חישמלו את ראש המשפחה מספר פעמים על ידי אקדח טיזר, ולאחר מכן סחבוהו שוב דרך הכפר הערבי עינבוס תוך כדי מחאות התושבים.
הסרטון מהמעצר עורר זעם רב בקרב הציבור הרחב, דתיים ושאינם, וכן אישי ציבור רבים שהביעו את הזעזעותם באמצעי המדיה השונים.
כמו כן הוחלט על קיום הפגנת המחאה אמש בכניסה לאוגדת יו"ש אשר סמוך לישוב בית אל.
בעצרת אמש השתתפו רבים מתושבי הישוב יצהר וכן תומכים נוספים מרחבי העיר. בין אישי הציבור שהשתתפו היה ניתן לראות את ח"כ ניסים זאב וח"כ שולי מועלם, וכן ראש מועצת שומרון גרשון מסיקה, עו"ד איתמר בן גביר, מנכ"לית ארגון הימין נשים בירוק ועוד, אשר כולם נשאו דברים בגנות המעצר האלים ובגנות הצווים המנהליים בכלל וקראו לציבור להתאגד ולעמוד מאחורי איש ארץ ישראל בעז אלברט.

צפו בוידאו המזעזע מהמעצר:

CAM00835 CAM00843 CAM00844 CAM00845 CAM00846 CAM00851 CAM00852 CAM00857 CAM00858 CAM00859

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מגיע למיסרוחניק הזה עד מתי הוא ושכמותו ימשיכו להתגרות באומות וירחיקו אותנו מהשלום?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • שתוק ישמולאני מסריח איך אתה מעיז לדבר על בן אדם כזה צדיק ששומר על ארץ ישראל

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. כשנותנים לגיטימציה לפגוע בחרדים כי הם לא מוצאים חן בעיני הכיפות הסרוגות, מגלים שהחיים זה בומרנג כל מה שאדם עושה עושה לעצמו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. "נשיא המדינה שמעון פרס בדרכו להביע הזדהות עם בועז אלברט "
  אם אתה מטיל ספק בנכונות הידיעה אזכיר לך שלפני חודשיים ביקר פרזידנט פרס ביקור הזדהות עם צמיגי משפחת אבו חמזה שנוקבי באבו גוש (בידי השודדים מאבו גוש ששדדו חמישה נהגי מוניות מירושלים או בידי פרובוקטור דמוייאבישי רביב ). ברור למי שיש לו רגש מוסרי שניקוב יהודי במחטים מוליכות שוק חשמל חמור יותר. ועל כן ברור שפרזידנט בעל תחושה מוסרית כל שהיא יראה חובה גדולה יותר להביע הזדהות עם היהודי בועז אלברט שנדקר וחושמל בידי נציגי המדינה.
  אם עדין אתה מטיל, ספק כדאי שתהרהר היטב על טיב המחשבות שלך על הפרזידנט של המדינה !

  ד"ר גדעון ארליך |
  הגב