אחרי הסערה: מלחמות שלג המוניות בארה"ב(וידאו)

לאחר שהיו נצורים במשך יומיים בבתיהם, יצאו תושבי וושינגטון לחגוג את סיום הסערה בקרבות שלג בהשתתפות המונים {צפו בתיעוד}

לאחר שהיו נצורים בבתיהם במשך יומיים עקב השלגים הכבדים, יצאו תושבי וושינגטון היום (שני) מבתיהם כדי להנות קצת מהשלג. הסופה העזה שפקדה את החוף המזרחי של ארה"ב חלפה והתושבים ניצלו את ההזדמנות לערוך מלחמת כדורי שלג המוני בכיכר העיר. צפו

כזכור, מוקדם יותר דיווחנו כי 21 בני אדם נהרגו, עשרות אלפים בלי חשמל ומיליונים נצורים בבתים. צפו בישראלים מדווחים מלב הסערה: "לא בכל יום רואים שלג כזה, המכוניות פשוט נעלמו".

סופת השלגים העוצמתית שפקדה בסוף השבוע האחרון את מזרח ארצות הברית הגיעה לשיאה באזור העיר ניו יורק, ששותקה לחלוטין. עד שעות הערב אמש נמדדו בסנטרל פארק שבמרכז מנהטן 68 סנטימטרים של שלג – דבר שהופך את הסופה הנוכחית לשלישית בחומרתה מאז החלו המדידות ב-1869. אך לפי החזאים במדינה הסופה עדיין לא הגיעה לשיאה, ואם השלג ייערם לגובה של 68.3 סנטימטרים יישבר שיא כל הזמנים – שנקבע בפברואר 2006.

(באדיבות רשת)

ראש עיריית ניו יורק קרא לתושבים להישאר בבתים, ואלפי טיסות, כולל כמה מישראל לארצות הברית, בוטלו. אדם דאום, שעובד כחזאי בנמל התעופה בניו יורק, אמר הבוקר לגלצ כי אף אחד לא חזה דבר כזה. "היה לנו 10-15 סנטימטר לשעה. עמדתי בעבודה והסתכלתי מהחלון, ועמדתי עם פרצוץ מאוד עצוב. הרגשתי כאילו שעשיתי טעות גדולה בתחזית. מי יכול לחזות 76 סנטימטר ביום אחד?", תיאר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.