אחרי חצי שנה בבית החולים: המתנדב שוחרר הלילה • מרגש

רפאל נחשוני, מתנדב איחוד הצלה שנפצע אנושות בדרך להצלת חיים על אופנועו, שהה כחצי שנה בבית החולים – כשכל עם ישראל הרבה בתפילות לרפואתו. הלילה קרה הבלתי ייאמן – והוא השתחרר מבית החולים

זה קרה לפני כחצי שנה, בסוף חודש כסליו: רפאל אהליאב נחשוני (30), מתנדב 'איחוד הצלה', נפצע קשות בדרכו על אופנועו להציל חיים. מאז, הוא שוהה בבית החולים חודשים ארוכים בדרך לשיקום, כאשר בשלב ההתחלתי היה נתון אפילו בסכנת חיים.

נחשוני הוקפץ אז, לפני חצי שנה, למקרה רפואי בבני ברק. בדרכו לכתובת, החליק עם האופנוע ברחוב השומר בעיר ופונה במצב אנוש לבית החולים איכילוב עם פגיעה רב מערכתית – שם אושפז במחלקת טיפול נמרץ כשמצבו מוגדר כל העת קשה.

רק עשרה ימים לאחר מכן נרשמה לראשונה ישנה הטבה משמעותית אצל אהליאב. "אמרו לו להזיז עיניים ימינה, הזיז. אמרו לו לסגור עיניים, סגר", סיפר אז חברו.

בהמשך התחיל לתקשר עם ידידיו ובני משפחתו ואף לדבר מעט, ובמשך הזמן עבר תהליך שיקום ממושך וארוך.

כעת, מבשר אפי פלדמן, ראש סניף בני ברק של 'איחוד הצלה', כי רפאל נחשוני, המתנדב שכל כך רבים התפללו עליו בחודשים האחרונים – השתחרר הלילה לביתו.

פלדמן פרסם הבוקר הודעה בה כתב: "טוב להודות להשם ולזמר לשמך עליון… בהתרגשות עילאית ובשבח והודיה לבורא עולם, אני שמח לבשר, כי רפאל אהליאב נחשוני השתחרר כעת מבית החולים איכילוב והוא בדרכו למשפחתו. שוחחתי כעת עם רפאל אהליאב והוא ביקש להודות לאלפי האזרחים והמתנדבים אשר התפללו והעתירו בתחינה לרפואתו וכן להנהלת הארגון אשר עשתה מעל ומעבר עבורו.

"על מסיבת ההודיה תצא הודעה בימים הקרובים. בברכת ״והן ק-ל כביר לא ימאס תפילת רבים״, ושנדע רק שמחות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.