אחרי ליאון: אלקין מחמם מנועים ומחפש דירה להשכרה בירושלים

"מחפשים קוטג', 6-7 חדרים בירושלים. תקציב: עד 9,000 ש"ח". זו לשון ההודעה שפרסמה אתמול רעייתו של השר זאב אלקין, המתמודד לראשות העיר ירושלים

אחרי שהשר זאב אלקין כבר הודיע על החלטתו לרוץ לראשות העיר ירושלים למרות הכול, והוא מנסה לקבל את הקולות של הציבור החרדי, מסתבר שהוא עושה עוד צעד בדרך לירושלים: אמש, אישתו של אלקין פרסמה בפייסבוק: "אני מחפשת לשכור דירה עד 7 חדרים, רצוי עם גינה או מרפסת גדולה. התקציב: עד 9,000 שקל לחודש".

אחרי שהיא פרסמה את המודעה, שהעירו לה וכתבו שאין מחירים כאלה של השכרת וילה בירושלים. "כאן זה לא התנחלות (והמחירים של התנחלות)", כתבו העוקבים בעקיצה.

אלקין בתגובה כתב לכל המגיבים הדואגים: "לא כולם חייבים לגור בירושלים במקומות ל'אנשים חושבים' במרכז העיר. אפשר גם בשכונות: פסגת זאב (גרנו שם כמה שנים, מקום נחמד), גילה, הר חומה, רמות, ארמון הנציב ועוד".

בינתיים מי שמנסה כבר לקבוע עובדות בשטח הוא משה ליאון, חברם של השרים ליברמן ודרעי, שכשאחרים דנים – הוא כבר עובד, והוא התחיל אתמול בבוקר את הקמפיין שלו ברחבי העיר על גבי אוטובוסים.

נזכיר ששני המועמדים הללו, אלקין וליאון, מבקשים לקבל את תמיכת המפלגות החרדיות. השר דרעי כבר הודיע שלא יתמוך במועמד חרדי כי "זה לא טוב שלציבור החרדי יהיה מועמד מטעמו".

גם לאלקין יהיה קשה מבית. בכמה ראיונות אמר לאחרונה ח"כ דודי אמסלם מהליכוד כי אם החרדים יחליטו לתמוך ביוסי דייטש לראשות העיר ירושלים, "אני סבור שהליכוד יתמוך בו". בהקשר לכך נזכיר שבבחירות האחרונות שנערכו בשבוע שעבר בסניף הליכוד בירושלים, זכו מקורביו של ח"כ דודי אמסלם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.