"ציפינו לאחוז הצבעה גבוה יותר"(וידאו)

יוסי דייטש ל'קוקר': "כל מי שיכול לצאת להצביע שיעשה את זה. אנחנו שואפים להגיע ל90 – 95 אחוזי הצבעה ביהדות החרדית". צפו

על אף אחוזי ההצבעה המרשימים בערים החרדיות, ביהדות התורה חוששים משאננות. סגן ראש עיריית ירושלים ואיש שלומי אמונים, יוסי דייטש, מספר בראיון ל'קוקר' על המאמצים הגדולים והיעדים שהציבה המפלגה לבחירות. צפו

דייטש מברב להתרגש מאחוזי ההצבעה בערים החרדיות וטוען כי "אחוזי ההצבעה לא גבוהים, אלא תואמים את מה שבדרך כלל יש בשעה הזאת. האמת שלפי מה שעברנו בשנתיים האחרונות ציפינו לאחוזי הצבעה יותר גבוהים. עכשיו ברבע לארבע אנחנו רק עם 45 אחוזי הצבעה, יש עוד הרבה מה לעבוד. אנחנו קוראים באמצעותכם: כל מי שיכול לצאת להצביע שיעשה את זה".

דייטש מוסיף: "אתה רואה מה קורה פה, אין אדם שללא עושה את מה שהוא צריך לעשות".

דייטש שב ומפציר לצאת ולהצביע בהקדם: "מפלס העצבים שלנו ממש גבוה ואין טעם למתוח אותנו יותר. אנחנו קוראים לכולם לצאת להצביע. אנחנו שואפים להגיע ל90 עד 95 אחוזי הצבעה ביהדות החרדית".

על מטה הנשים ומטה המגזרים המיוחדים מספר דייטש: "אם היית רואה מה עשו הבנות ואנשים במטה מגזרים מיוחדים היית רואה מלאכת קודש. סייעו לקשישים וחולים להצביע…זו ממש עבודת קודש".

ואילו ראש מטה יהדות התורה בירושלים, איציק ברנר, נשמע מעט יותר אופטימי מדייטש וטען כי הוא משוכנע שאחוזי ההצבעה ילכו ויטפסו בשעות הקרובות כאשר רוב מוחלט של הציבור החרדי יפעל בהתאם להוראת גדולי התורה. צפו בדברים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.