אחרי מלזיה: המוסד מחפש חרדים

המוסד למודיעין ומבצעים מיוחדים החליט לפתוח את שעריו למתנדבי השירות הלאומי ונתן כעת הזדמנות לצעירים חרדים לשרת במסגרת חשובה זו עבור בטחון ישראל

בשירות הלאומי אזרחי יש כיום כ-1600 מתנדבים חרדים במגוון רב של ארגונים. במוסדות בריאות, רווחה, ביטחון, משרדים ממשלתיים, יחידות מודיעין וסייבר ועוד. כעת, המוסד למודיעין ומבצעים מיוחדים החליט לפתוח את שעריו למתנדבי השירות הלאומי ונתן כעת הזדמנות לצעירים חרדים לשרת במסגרת חשובה זו עבור בטחון ישראל.

מ, צעיר חרדי מזרם ליטאי, בן 22 מגוש דן – הוא המשרת היחיד כעת במוסד שעושה חיל בתפקידו ומשפיע רבות על עתידה של מדינת ישראל. כעת, יש מספר מועמדים חרדים לשירות עתידי במסגרת שורות המוסד – ואנו מקווים לראות שם כמה שיותר משרתים חרדים ובכלל.

אורי אריאל, השר הממונה על השירות הלאומי אזרחי: "אני מברך את הארגון שפתח שעריו באמונה שלמה למשרתי השירות הלאומי והוא מאפשר להם לתרום כמיטב יכולתם ולפי כישוריהם לחברה ולמדינה".

שר-שלום ג'רבי, מנכ"ל רשות השירות הלאומי אזרחי: "כבוד גדול הוא למדינה שיש לה מפעל התנדבותי גדול ומגוון כמו השירות הלאומי-אזרחי. רק היום קיימנו טקס הוקרה בירושלים למשרתים החרדים שעושים חיל עבור הקהילה. נרגשתי לראות מאות מתנדבים מריעים לחבריהם המצטיינים ואני מוקיר את ארגון המוסד, שמאפשר לאותם צעירים לתרום מהידע ומהכישורים שלהם"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.