אחרי שבוע אשפוז: הפעוט רפאל מזרחי ז"ל

חודש של אסונות במגזר החרדי: בבית החולים הדסה עין כרם נפטר הלילה הפעוט משה רפאל אבוטבול, נכדו של ראש עיריית בית שמש, שפונה לפני שבוע במצב קשה מהמעון בו שהה. בעקבות גל האסונות: התארגנות לעצרות תפילה בכל רחבי הארץ

אסון רודף אסון: בבית החולים הדסה עין כרם נקבע הלילה מותו של הפעוט משה רפאל מזרחי, נכדו של ראש עיריית בית שמש, משה אבוטבול, שפונה לפני שבוע במצב קשה מהמעון בו שהה.

כזכור, ביום חמישי שעבר דיווחנו כי נכדו בן הארבע חודשים של ראש עיריית בית שמש מאושפז במצב קשה מאוד בבית החולים הדסה עין כרם. בשעות האחרונות חלה התדרדרות חמורה במצבו של התינוק, והוא הועבר לטיפול במחלקת טיפול נמרץ כאשר מצבו הרפואי מוגדר קשה.

מקורביו של ראש העיר ובני משפחתו של התינוק טוענים כי הוא נחבל בצורה קשה שגרמה לפציעתו לאחר שנפל במעון. בעקבות פניות שהגיעו מבית החולים למשטרה, נפתחה חקירה בשיתוף עם הפרקליטות על מנת לגלות האם מדובר בטלטול מכוון שגרמה לנפילת התינוק.

על פי גירסת המטפלת במעון, היא החליפה טיטול לתינוק, כאשר בדיוק בדקות אלו התהפך התינוק מצד לצד לראשונה בחייו. בשל העובדה כי התינוק לא התהפך על צידו עד אז, גרמה לחוסר תשומת לב ולנפילתו של התינוק, כך שהוא נחבל בצורה קשה מאוד בראשו.

במשטרה חושדים כי מדובר בטלטול מכוון, ואולי אף הפילו את התינוק בחוזקה על הרצפה. כעת נבדקים כל כיווני החקירה, האם מדובר בטלטול או בנפילה בשוגג. מהמשטרה נמסר כי "בעקבות הדיווח שהגיע מבית החולים, מתנהלת חקירה בשיתוף הפרקליטות".

הלוויתו של הקצין ישי רוסלס. צילום: פלאש 90
הלוויתו של הקצין ישי רוסלס. צילום: פלאש 90

כאמור, מדובר באסון נוסף בשרשרת האסונות המחרידה שחווה הציבור החרדי בחודש האחרון. רק אמש דיווחנו על פטירתה של הילדה תהילה אוחיון ע"ה מרחובות, שנפטרה בבית החולים לאחר מאבק ממושך על חייה.

בחנוכה האחרון נפשה תהילה עם משפחתה במלון 'רמדה' בירושלים, כשבאחד הימים היא טבעה בבריכה במקום. חובשים שהוזעקו למקום פינו אותה במצב אנוש לבית החולים.

לפנות בוקר אמש התקבלה הבשורה המרה כי בת שבע בוימל ע"ה, בתו של יו"ר החברא קדישא בפ"ת ואם לחמישה, הסתלקה אמש בחטף לעולמה לאחר סיבוך רפואי בו לקתה.

לפני יומיים נפטר ישי רוסלס ז"ל, קצין בנח"ל החרדי, בתאונת אימונים.

לפני מספר ימים חשה המנוחה שלא בטוב ואמש היא פונתה לבית החולים שם אובחנה כמי שלקתה בדלקת ראות. במהלך אישפוזה הידרדר מצבה במהירות ולפנות בוקר, לאחר שעות של מלחמה על חייה, נקבע מותה.

בשבועות הקודמים אירעו מספר מקרי פטירה נוספים בהם של ילדה מביתר-עילית, של ילד מברכפלד ושל פעוט שנפטר אצל המטפלת בבני ברק.

בנוסף, בברכפלד נפלה אל מותה האשה מרגלית גפנה, בת 30 ואם לחמישה.

בעקבות רצף האסונות המזעזע נרשמת התארגנות לעצרות תפילה וחיזוק ברחבי הארץ. בנוסף צפויים גדולי הדור לפרסם מכתבי וקריאות חיזוק שיתפרסמו בימים הקרובים ביומונים ובבתי הכנסת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.