אחרי שנים: בניזרי מתכוון לתבוע את הפרקליטות

אחרי שעד המדינה במשפטו הודה בימים האחרונים כי שיקר, בניזרי נערך לתבוע את הפרקליטות והאחראים על כניסתו לכלא. האזינו

השר לשעבר מש"ס שלמה בניזרי, העניק הבוקר ראיון למנדי ריזל ב'רדיו 101.5', במהלכו אמר כי "אחרי שעד המדינה נגדי (משה סלע) הודה ששיקר – אני נערך כעת לתבוע את מי שהיה אחראי להשלכתי לכלא".

בראיון סיפר בניזרי: "עזרתי לעד המדינה במשך שנים בפן האישי, והייתה חלופת מתנות הדדיות ואפילו לקחתי ממנו הלוואה – אבל החזרתי אותה בשלבים. במשך שנתיים וחצי הוא שתק, אבל בסופו של דבר – והוא הודה על כך בעדויות שלו – מחקו לו 17 מיליון ש"ח חובות, כדי שיאמר 'נתתי שוחד'.

"למרות זאת, מהכול זוכיתי, למעט דברים קטנים והזויים. אנחנו לא נעבור על זה לסדר היום על דבר כזה, אחרי שהוכפשתי בשמי, ממש שפכו את דמי, את כספי, חיי, משפחתי, ההורים שלי חטפו אירועים ונפטרו בתקופה הזו. אני לא הולך לשתוק, אבל אני לא נאיבי שמדינת ישראל תבוא ותודה, אבל עד המדינה מודה 'הכניסו לי מילים' ואמרו לי מה להגיד.

"פרקליטת ירושלים נורית ליטמן הייתה מביאה לו כל יום סנדוויצ'ים, ממתקים מיוחדים, כדי לקנות אותו. זו קניית עדות, זו מאפייה. אני זועק את זה לכל אורך הדרך, אני חף מפשע. מילה לא רציתי לדבר איתו מאז, ועד עכשיו לא דיברתי איתו, והנה פתאום הוא אומר 'שיקרתי, בניזרי חף מפשע'. זה לא לבקש סליחה ממני אלא מההורים ז"ל, מאשתי, מהילדים, מאלפי תלמידים וקרובי משפחה – מהם צריך לבקש סליחה.

"אני באופן אישי אדם נינוח ואומר כל לילה לפני השינה 'הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס והקניט אותי או שחטא כנגדו'. לא נראה לי שאתבע אותו, כי אני לא מגיע לשפלות כזו. אני לא רואה את עצמי תובע אותו. בערב אפגש עם עורכי-הדין שלי ונדון בנושא, אולי נתבע את הפרקליטות ואת המדינה, נראה איך אנחנו מקדמים את זה. נפנה ליועץ המשפטי. ודאי שלא נעבור על כך לסדר היום".

האזינו לדבריו:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.