אחרי 24 ימים ש"נעלמה": מלניה טראמפ הופיעה בציבור

מלניה טראמפ הצטרפה לבעלה נשיא ארה"ב בקבלת הפנים למשפחות שכולות בבית הלבן, ופרסמה תמונות מהאירוע בציוץ בחשבון הטוויטר שלה. הנשיא אף התבדח על היעדרותה הממושכת של אשתו

אחרי 24 ימים בהם לא נראתה, וגרמה לשמועות אין סוף, הופיעה הלילה (ג') הגברת הראשונה מלניה טראמפ, אשת נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, בציבור. מלניה השתתפה בטקס קבלת פנים ל-40 משפחות שכולות ("כוכב הזהב") שיקיריהן נהרגו בשירות הצבאי. האירוע שבו נכחה נערך בחדר המזרחי של הבית הלבן ונוכחותה בו לא אמורה להפתיע, אך בהתחשב בהיעדרותה הממושכת – האירוע זכה לסיקור נרחב יותר למרות שהתקיים ללא תקשורת.

בציוץ ראשון בטוויטר מאז השבוע שעבר פרסמה הגברת הראשונה תמונות מהאירוע למשפחות השכולות וכתבה: "הערב, לנשיא ולי היה הכבוד להביע את הערכתנו לגיבורים שנפלו. תודה למשפחות השכולות שהצטרפו אלינו". אדם שהיה בחדר בזמן האירוע מסר ל-CNN כי הנשיא טראמפ התבדח קלות על היעדרותה הממושכת של אשתו מהמרחב הציבורי ואמר כי כלי התקשורת שאלו: "איפה מלניה?". הבית הלבן עצמו לא פרסם תמונות של מלניה מהאירוע.

בפעם הקודמת, הופיעה טראמפ ב-10 במאי לצד בעלה דונלד טראמפ בקבלת הפנים לשלושת האמריקנים ששוחררו מהשבי בצפון קוריאה. ארבעה ימים לאחר מכן הודיע הבית הלבן שמלניה עברה ניתוח להוצאת ציסטה מהכליה. אך מאז ששבה לבית הלבן ב-19 במאי, היא לא נראתה – ועובדה זו חוללה דיון ברשתות החברתיות ואפילו שמועות וקונספירציות שונות.

ביום רביעי האחרון פורסם בחשבון הטוויטר של מלניה הציוץ: "אני רואה את כלי התקשורת עובדים שעות נוספות בהעלאת השערות בנוגע לשאלה היכן אני ומה אני עושה. אתם יכולים להירגע, אני כאן בבית הלבן עם משפחתי, מרגישה מצוין ועובדת קשה למען הילדים האמריקנים והעם האמריקני".

בהמשך, ברשתות החברתיות נפוצה ההשערה כי הנשיא טראמפ או אנשיו הם שכתבו את הציוץ בשמה. זאת מאחר ובחירת המילים בציוץ אינה מתאימה למלניה, והוא היה מנוסח בתוקפנות מסוימת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.